Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

SEOUL (ANP/DPA) - Aanvaller Leroy Sané mist de start van het seizoen met Bayern München. De Duitse international heeft zich kort na de uitschakeling met Duitsland op het EK voetbal laten opereren aan een lies en moet voorlopig revalideren, meldt sportdirecteur Max Eberl van de club uit Beieren. Spits Harry Kane zou "klaar" moeten zijn.

"Leroy moet honderd procent fit worden na de liesblessure, waar hij gedurende het vorige seizoen en tijdens het EK last van had en na de operatie die daarop volgde. We bekijken het van week tot week", zei Eberl in het Zuid-Koreaanse Seoul, waar het team verblijft. De prioriteit voor de 28-jarige voetballer is om pijnvrij te zijn voor de komende jaren. "Het hangt niet van een paar dagen af."

Kane kan volgens de sportdirecteur wel aan het seizoen beginnen. Volgens Eberl is er geen sprake van een langdurige rugblessure van de Engelse spits. "Ik denk niet dat de blessures zo ernstig waren en dat Harry's teleurstelling na het verliezen van de EK-finale dat ruimschoots overschaduwt. Het heeft hem goed gedaan om te ontspannen op vakantie met zijn familie na een extreem lang seizoen dat niet gemakkelijk was."

Meer uit Voetbal

Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

3 uur geleden
Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

11 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

21 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

23 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

23 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

1 dag geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

1 dag geleden