Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

SEOUL (ANP/DPA) - Aanvaller Leroy Sané mist de start van het seizoen met Bayern München. De Duitse international heeft zich kort na de uitschakeling met Duitsland op het EK voetbal laten opereren aan een lies en moet voorlopig revalideren, meldt sportdirecteur Max Eberl van de club uit Beieren. Spits Harry Kane zou "klaar" moeten zijn.

"Leroy moet honderd procent fit worden na de liesblessure, waar hij gedurende het vorige seizoen en tijdens het EK last van had en na de operatie die daarop volgde. We bekijken het van week tot week", zei Eberl in het Zuid-Koreaanse Seoul, waar het team verblijft. De prioriteit voor de 28-jarige voetballer is om pijnvrij te zijn voor de komende jaren. "Het hangt niet van een paar dagen af."

Kane kan volgens de sportdirecteur wel aan het seizoen beginnen. Volgens Eberl is er geen sprake van een langdurige rugblessure van de Engelse spits. "Ik denk niet dat de blessures zo ernstig waren en dat Harry's teleurstelling na het verliezen van de EK-finale dat ruimschoots overschaduwt. Het heeft hem goed gedaan om te ontspannen op vakantie met zijn familie na een extreem lang seizoen dat niet gemakkelijk was."

Meer uit Voetbal

Malen en Rensch bezorgen AS Roma winst bij Parma

PARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.

37 minuten geleden
NAC-aanvoerder Kemper vindt degradatie harde klap

BREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.

2 uur geleden
Arsenal boekt zege bij West Ham United in titelrace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.

2 uur geleden
Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

2 uur geleden
Feyenoord zeker van tweede plaats en Champions League-voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.

2 uur geleden
NEC verliest bij FC Groningen in strijd om Europese tickets

GRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.

2 uur geleden
Fortuna wint in eigen huis van PEC Zwolle

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.

2 uur geleden