Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

Sané mist begin seizoen bij Bayern München, Kane inzetbaar

SEOUL (ANP/DPA) - Aanvaller Leroy Sané mist de start van het seizoen met Bayern München. De Duitse international heeft zich kort na de uitschakeling met Duitsland op het EK voetbal laten opereren aan een lies en moet voorlopig revalideren, meldt sportdirecteur Max Eberl van de club uit Beieren. Spits Harry Kane zou "klaar" moeten zijn.

"Leroy moet honderd procent fit worden na de liesblessure, waar hij gedurende het vorige seizoen en tijdens het EK last van had en na de operatie die daarop volgde. We bekijken het van week tot week", zei Eberl in het Zuid-Koreaanse Seoul, waar het team verblijft. De prioriteit voor de 28-jarige voetballer is om pijnvrij te zijn voor de komende jaren. "Het hangt niet van een paar dagen af."

Kane kan volgens de sportdirecteur wel aan het seizoen beginnen. Volgens Eberl is er geen sprake van een langdurige rugblessure van de Engelse spits. "Ik denk niet dat de blessures zo ernstig waren en dat Harry's teleurstelling na het verliezen van de EK-finale dat ruimschoots overschaduwt. Het heeft hem goed gedaan om te ontspannen op vakantie met zijn familie na een extreem lang seizoen dat niet gemakkelijk was."

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen alsnog met Ghana mee naar WK

CARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.

1 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië verliest van Oostenrijk

WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.

11 uur geleden
Saudische club Al Ettifaq neemt afscheid van Wijnaldum

DAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.

12 uur geleden
Turks voetbalelftal boekt oefenzege op Noord-Macedonië

ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.

12 uur geleden
Oranje-opponent Zweden onderuit in oefenduel met Noorwegen

OSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.

13 uur geleden
Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

14 uur geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

14 uur geleden