Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sánchez Flores voor derde keer trainer Spaanse voetbalclub Getafe

Sánchez Flores voor derde keer trainer Spaanse voetbalclub Getafe

MADRID (ANP) - Quique Sánchez Flores gaat voor de derde keer aan de slag als hoofdtrainer van de Spaanse voetbalclub Getafe. De 56-jarige Madrileen, oud-speler van Valencia en Real Madrid, volgt de ontslagen Míchel op bij de hekkensluiter van La Liga. Een dag na het gelijkspel (1-1) tegen Real Sociedad kreeg Míchel te horen dat hij moest vertrekken. Het betekende na zeven nederlagen het eerste punt dit seizoen van Getafe.

Sánchez Flores deed in 2004 bij Getafe zijn eerste ervaring op als hoofdtrainer op het hoogste niveau. Hij keerde in 2015 terug bij Getafe, maar binnen twee maanden vertrok de oud-international weer. Sánchez Flores werkte verder voor onder meer Valencia, Atlético Madrid, Espanyol en Benfica. Hij was ook twee periodes manager van de Engelse club Watford en hij had clubs in de Verenigde Arabische Emiraten en China onder zijn hoede.

Getafe eindigde de afgelopen jaren vaak in de subtop van La Liga, met de vijfde plaats in 2018-2019 als hoogtepunt.

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

2 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

6 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

6 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

8 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

8 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

9 uur geleden