Sánchez Flores voor derde keer trainer Spaanse voetbalclub Getafe
MADRID (ANP) - Quique Sánchez Flores gaat voor de derde keer aan de slag als hoofdtrainer van de Spaanse voetbalclub Getafe. De 56-jarige Madrileen, oud-speler van Valencia en Real Madrid, volgt de ontslagen Míchel op bij de hekkensluiter van La Liga. Een dag na het gelijkspel (1-1) tegen Real Sociedad kreeg Míchel te horen dat hij moest vertrekken. Het betekende na zeven nederlagen het eerste punt dit seizoen van Getafe.
Sánchez Flores deed in 2004 bij Getafe zijn eerste ervaring op als hoofdtrainer op het hoogste niveau. Hij keerde in 2015 terug bij Getafe, maar binnen twee maanden vertrok de oud-international weer. Sánchez Flores werkte verder voor onder meer Valencia, Atlético Madrid, Espanyol en Benfica. Hij was ook twee periodes manager van de Engelse club Watford en hij had clubs in de Verenigde Arabische Emiraten en China onder zijn hoede.
Getafe eindigde de afgelopen jaren vaak in de subtop van La Liga, met de vijfde plaats in 2018-2019 als hoogtepunt.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
11 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
15 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
16 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
17 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
18 uur geleden