Sánchez Flores voor derde keer trainer Spaanse voetbalclub Getafe
MADRID (ANP) - Quique Sánchez Flores gaat voor de derde keer aan de slag als hoofdtrainer van de Spaanse voetbalclub Getafe. De 56-jarige Madrileen, oud-speler van Valencia en Real Madrid, volgt de ontslagen Míchel op bij de hekkensluiter van La Liga. Een dag na het gelijkspel (1-1) tegen Real Sociedad kreeg Míchel te horen dat hij moest vertrekken. Het betekende na zeven nederlagen het eerste punt dit seizoen van Getafe.
Sánchez Flores deed in 2004 bij Getafe zijn eerste ervaring op als hoofdtrainer op het hoogste niveau. Hij keerde in 2015 terug bij Getafe, maar binnen twee maanden vertrok de oud-international weer. Sánchez Flores werkte verder voor onder meer Valencia, Atlético Madrid, Espanyol en Benfica. Hij was ook twee periodes manager van de Engelse club Watford en hij had clubs in de Verenigde Arabische Emiraten en China onder zijn hoede.
Getafe eindigde de afgelopen jaren vaak in de subtop van La Liga, met de vijfde plaats in 2018-2019 als hoogtepunt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.
43 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geleden