Sánchez Flores voor derde keer trainer Spaanse voetbalclub Getafe
MADRID (ANP) - Quique Sánchez Flores gaat voor de derde keer aan de slag als hoofdtrainer van de Spaanse voetbalclub Getafe. De 56-jarige Madrileen, oud-speler van Valencia en Real Madrid, volgt de ontslagen Míchel op bij de hekkensluiter van La Liga. Een dag na het gelijkspel (1-1) tegen Real Sociedad kreeg Míchel te horen dat hij moest vertrekken. Het betekende na zeven nederlagen het eerste punt dit seizoen van Getafe.
Sánchez Flores deed in 2004 bij Getafe zijn eerste ervaring op als hoofdtrainer op het hoogste niveau. Hij keerde in 2015 terug bij Getafe, maar binnen twee maanden vertrok de oud-international weer. Sánchez Flores werkte verder voor onder meer Valencia, Atlético Madrid, Espanyol en Benfica. Hij was ook twee periodes manager van de Engelse club Watford en hij had clubs in de Verenigde Arabische Emiraten en China onder zijn hoede.
Getafe eindigde de afgelopen jaren vaak in de subtop van La Liga, met de vijfde plaats in 2018-2019 als hoogtepunt.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
7 minuten geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
11 minuten geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
48 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
49 minuten geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
2 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
6 uur geleden