Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Samsung verbetert inklapbare smartphones

Samsung verbetert inklapbare smartphones

SUWON (ANP) - Het Zuid-Koreaanse elektronicaconcern Samsung heeft nieuwe versies van zijn inklapbare smartphones de Galaxy Z Fold en de Galaxy Z Flip geïntroduceerd. Bij zowel de Fold, die na openklappen een scherm als een tablet heeft, als de Flip, die inklapt zoals ouderwetse mobiele telefoons deden, is de duurzaamheid van het scherm verbeterd.

Gebruikers van de Fold3 klaagden over het losraken van de beschermlaag van het scherm. Dat zou bij de Fold4 verbeterd moeten zijn, geeft Samsung aan. Het toestel heeft daarnaast ook betere camera's gekregen.

De Flip3 had last van een zichtbare vouwlijn op het scherm, wat bij de Flip4 niet lijkt te zijn aangepast, al is het scherm wel beter bestand tegen vuil en stof. Ook is de camera verbeterd en heeft het toestel een grotere batterij.

Verder introduceerde Samsung een nieuwe versie van zijn draadloze oordopjes, de Galaxy Buds Pro. Die zijn kleiner en moeten beter in de oren blijven zitten, terwijl ze toch een beter geluid geven. Ook Samsungs slimme horloge Galaxy Watch heeft een update gekregen met meer batterijcapaciteit. Er is daarnaast een duurdere versie, bestemd voor sportievelingen, de Galaxy Watch Pro. Die kan nu ook de lichaamstemperatuur meten.

Meer uit Financieel

Vakbonden en werkgevers blijven in gesprek over cao streekvervoer

UTRECHT (ANP) - De vakbonden en de werkgevers in het streekvervoer blijven in gesprek over de nieuwe cao. Dat zeggen vakbonden FNV en CNV. Om eruit te komen hebben de partijen vrijdag nog een extra dag ingepland om verder te praten.

3 minuten geleden
Universal Music Group verdient meer aan abonnementen

HILVERSUM (ANP) - Universal Music Group (UMG), 's werelds grootste muziekconcern, heeft in het derde kwartaal een hogere omzet behaald. Daarbij profiteerde het bedrijf dat artiesten als Taylor Swift en Billie Eilish vertegenwoordigt vooral van meer opbrengsten uit betaalde streamingabonnementen. Deze omzet steeg harder dan in het voorgaande kwartaal.

27 minuten geleden
Commissarissen Audi extra bijeen over optreden topman bij Trump

INGOLSTADT (ANP) - De raad van commissarissen van autofabrikant Audi komt vrijdag extra bijeen om het te hebben over de geplande fabriek in de Verenigde Staten en het bekritiseerde optreden van topman Gernot Döllner bij de bekendmaking. Dat meldt het Duitse persbureau dpa op basis van ingewijden.

54 minuten geleden
Waakhond VS sluit Chinese laboratoria uit van testen elektronica

WASHINGTON (ANP/RTR) - Chinese laboratoria kunnen straks geen elektronische apparaten meer testen die in de Verenigde Staten gebruikt moeten gaan worden. Dat komt doordat de Amerikaanse toezichthouder Federal Communications Commission (FCC) donderdag nieuwe regels heeft aangenomen. Volgens FCC-voorzitter Brendan Carr werd in 2025 82 procent van de elektronica getest in China.

55 minuten geleden
EU-landen brengen 42,6 miljoen vaten olie uit reserves op markt

LUXEMBURG (ANP) - Vanuit Europese lidstaten worden de komende maanden 42,6 miljoen vaten diesel en andere brandstof uit reserves versneld op de markt gebracht. Dat verduidelijkte Eurocommissaris Dan Jørgensen donderdag na afloop van overleg met EU-ministers van Energie. Daarmee voldoet Europa aan de belofte van G7-landen van eerder deze maand om 100 miljoen vaten olie en diesel uit reserves vrij te geven.

58 minuten geleden
Beurzen in Europa op winst na rentepauze ECB en kwartaalcijfers

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is met een winst de handel uitgegaan. Ook elders in Europa waren plussen te zien op de koersenborden, nadat de Europese Centrale Bank de rente gelijk had gehouden en centralebankpresident Christine Lagarde haar vroegtijdige vertrek had aangekondigd. Beleggers verwerkten daarnaast de kwartaalcijfers van veel aan de Amsterdamse beurs genoteerde bedrijven.

1 uur geleden
Reuters: Rusland verlengt exportverbod diesel, met uitzonderingen

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland verlengt zijn exportverbod voor diesel tot het einde van dit jaar, meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. De Russische regering geeft volgens Reuters bepaalde bedrijven wel toestemming om de brandstof naar het buitenland te vervoeren binnen een quotasysteem, om zo de dieseldeal met de Amerikaanse regering na te komen.

1 uur geleden