Sampdoria overweegt stappen tegen spoorslags vertrokken Ihattaren
GENUA (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Sampdoria is boos over enkele uitspraken van voetballer Mohamed Ihattaren. Het voormalige PSV-talent liet zich donderdag in een interview in De Telegraaf kritisch uit over zijn korte periode bij de club uit Genua. Sampdoria overweegt nu juridische stappen te ondernemen tegen de 19-jarige middenvelder.
"Ik kreeg geen salaris, niets werd geregeld, geen bankrekening of verzekering. Toen heb ik voor mezelf gekozen, mezelf in bescherming genomen en ben vertrokken. Het vertrouwen was weg", zegt Ihattaren onder meer in het vraaggesprek met de Nederlandse krant. Volgens de Italiaanse clubleiding is daar niets van waar.
"De club heeft altijd aan al zijn verplichtingen voldaan, maar de speler besloot zelf Genua te verlaten zonder enige toestemming", betoogt Sampdoria. "Er is nooit een meningsverschil geweest met de technische staf en het eerste team. Sampdoria wijst elke aanklacht dan ook van de hand. Het zijn gefantaseerde beschuldigingen die nergens op gebaseerd zijn. Sampdoria behoudt zich daarom het recht voor actie te ondernemen, om het imago van de club te beschermen en de schade te verhalen die is ontstaan doordat de speler in kwestie als gevolg van zijn eigen beslissingen voor ons niet beschikbaar was."
Ihattaren werkt momenteel onder leiding van oud-international Gerald Vanenburg in Amsterdam aan zijn conditie. Hij hoopt in zijn geboorteplaats bij FC Utrecht op een herkansing in de Eredivisie. Ihattaren staat nog onder contract bij Juventus, dat hem vorig jaar zomer uitleende aan Sampdoria. Na een paar maanden zonder enig perspectief vertrok hij uit Genua en was hij enige tijd volledig uit beeld.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - De zegereeks van Sparta Rotterdam is ten einde na een gelijkspel bij Fortuna Sittard. Invaller Yassin Oukili leek de Limburgers in de laatste seconden van de reguliere speeltijd aan een overwinning te helpen voor eigen publiek, maar Spartaan Casper Terho kopte diep in de blessuretijd nog de 2-2 binnen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft het thuisduel met sc Heerenveen met veel overtuiging gewonnen. Net als vaker dit seizoen creëerde de ploeg van trainer John van den Brom veel kansen. Dit keer leverden die ook doelpunten op: 5-0.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - FC Volendam heeft bij PEC Zwolle de eerste uitzege van dit Eredivisieseizoen geboekt. Aanvaller Brandley Kuwas maakte in de blessuretijd de winnende treffer: 1-2. Daardoor neemt FC Volendam afstand van de laatste twee plekken in de Eredivisie. De nummer 15 heeft nu 5 punten meer dan Telstar en NAC Breda. PEC staat tiende.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Verdediger Sven Botman heeft gescoord in zijn honderdste wedstrijd voor Newcastle United. De 26-jarige Nederlander zette zijn ploeg op voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Brentford, dat wel met een 3-2-zege vertrok uit het noorden van Engeland.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tweede plaats in de Eredivisie overgenomen van Feyenoord. De formatie van trainer Dick Schreuder versloeg in het eigen Goffertstadion Heracles Almelo met 4-1.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft het thuisduel met Real Mallorca zonder problemen gewonnen. Spits Robert Lewandowski bracht de koploper na een half uur op voorsprong na een goede kapbeweging, Lamine Yamal verdubbelde de marge na een uur met een verrassend afstandsschot. Invaller Marc Bernal bracht in de slotfase de eindstand op 3-0. Frenkie de Jong bleef op de bank.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Koploper Arsenal heeft geen fout gemaakt in de thuiswedstrijd tegen Sunderland. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was in Londen met 3-0 te sterk voor het team van Brian Brobbey en keeper Robin Roefs.
12 uur geleden