Sampdoria overweegt stappen tegen spoorslags vertrokken Ihattaren
GENUA (ANP) - Het bestuur van de Italiaanse voetbalclub Sampdoria is boos over enkele uitspraken van voetballer Mohamed Ihattaren. Het voormalige PSV-talent liet zich donderdag in een interview in De Telegraaf kritisch uit over zijn korte periode bij de club uit Genua. Sampdoria overweegt nu juridische stappen te ondernemen tegen de 19-jarige middenvelder.
"Ik kreeg geen salaris, niets werd geregeld, geen bankrekening of verzekering. Toen heb ik voor mezelf gekozen, mezelf in bescherming genomen en ben vertrokken. Het vertrouwen was weg", zegt Ihattaren onder meer in het vraaggesprek met de Nederlandse krant. Volgens de Italiaanse clubleiding is daar niets van waar.
"De club heeft altijd aan al zijn verplichtingen voldaan, maar de speler besloot zelf Genua te verlaten zonder enige toestemming", betoogt Sampdoria. "Er is nooit een meningsverschil geweest met de technische staf en het eerste team. Sampdoria wijst elke aanklacht dan ook van de hand. Het zijn gefantaseerde beschuldigingen die nergens op gebaseerd zijn. Sampdoria behoudt zich daarom het recht voor actie te ondernemen, om het imago van de club te beschermen en de schade te verhalen die is ontstaan doordat de speler in kwestie als gevolg van zijn eigen beslissingen voor ons niet beschikbaar was."
Ihattaren werkt momenteel onder leiding van oud-international Gerald Vanenburg in Amsterdam aan zijn conditie. Hij hoopt in zijn geboorteplaats bij FC Utrecht op een herkansing in de Eredivisie. Ihattaren staat nog onder contract bij Juventus, dat hem vorig jaar zomer uitleende aan Sampdoria. Na een paar maanden zonder enig perspectief vertrok hij uit Genua en was hij enige tijd volledig uit beeld.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft ook de negende competitiewedstrijd in de Bundesliga gewonnen. De ongeslagen ploeg van trainer Vincent Kompany rekende af met Bayer Leverkusen: 3-0. Dat was ook al de stand bij rust.
9 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga erkent dat Ajax te wisselvallig presteert om mee te strijden om de bovenste twee plekken van de Eredivisie, die een ticket voor de Champions League opleveren. "We hebben in de voorbereiding onze doelstellingen neergelegd", zei hij na een gelijkspel (1-1) tegen sc Heerenveen. "We hadden gehoopt dat we verder waren."
40 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Toeschouwers bij de wedstrijd tussen FC Utrecht en NEC kunnen zondag geen kraanwater drinken in Stadion Galgenwaard. De maatregel is genomen vanwege een kookadvies in de regio Utrecht door een besmetting in het drinkwaternet. Dit meldt FC Utrecht op de eigen website.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ondermaats presteren onder trainer John Heitinga. De club verspeelde ook in het thuisduel met sc Heerenveen punten (1-1). Het optreden van de ploeg uit de hoofdstad voorspelt weinig goeds voor de komende duels met Galatasaray en FC Utrecht voor de interlandperiode.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft vier dagen voor de Champions League-ontmoeting met Galatasaray twee punten verspeeld in de Eredivisie tegen sc Heerenveen. In de Johan Cruijff ArenA kwam de ploeg van trainer John Heitinga niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig is in het spoor gebleven van koploper Bayern München. De nummer 2 van de Bundesliga won in het eigen stadion met 3-1 van VfB Stuttgart.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en sc Heerenveen is stilgelegd en na een kwartier weer hervat. Scheidsrechter Jannick van der Laan stuurde de ploegen na ongeveer een half uur van het veld omdat fanatieke fans van de thuisploeg veel vuurwerk afstaken.
3 uur geleden