Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sampdoria ontslaat trainer na reeks nederlagen

Sampdoria ontslaat trainer na reeks nederlagen

GENUA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Sampdoria heeft trainer Roberto D'Aversa na een half jaar ontslagen. De 46-jarige D'Aversa moet vertrekken vanwege de tegenvallende prestaties. De laatste competitiezege van Sampdoria dateert van 10 december.

De club uit Genua verloor de laatste drie wedstrijden en staat met 20 punten uit 22 wedstrijden net boven de degradatiestreep in de Serie A. D'Aversa volgde afgelopen zomer Claudio Ranieri op bij de voormalige Italiaanse topclub.

Sampdoria eindigde vorig seizoen onder Ranieri op de negende plaats in de hoogste Italiaanse competitie. De 70-jarige Italiaan werkt nu in Engeland als trainer van Watford.

D'Aversa kreeg bij Sampdoria de beschikking over onder anderen Mohamed Ihattaren, die door Juventus werd overgenomen van PSV en vervolgens in Genua werd gestald. De 19-jarige Utrechter kreeg echter geen speeltijd bij Sampdoria en besloot in het najaar om te vertrekken uit Italië. Ihattaren traint voorlopig voor zichzelf. FC Utrecht heeft interesse om de aanvallende middenvelder op huurbasis over te nemen van Juventus. De clubleiding van Sampdoria reageerde afgelopen week verbolgen op een interview dat Ihattaren had gegeven in De Telegraaf, waarin hij zei dat niemand bij de club naar hem om had gekeken.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

6 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

16 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

18 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

21 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

21 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

23 uur geleden