Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sampdoria ontslaat trainer na reeks nederlagen

Sampdoria ontslaat trainer na reeks nederlagen

GENUA (ANP) - De Italiaanse voetbalclub Sampdoria heeft trainer Roberto D'Aversa na een half jaar ontslagen. De 46-jarige D'Aversa moet vertrekken vanwege de tegenvallende prestaties. De laatste competitiezege van Sampdoria dateert van 10 december.

De club uit Genua verloor de laatste drie wedstrijden en staat met 20 punten uit 22 wedstrijden net boven de degradatiestreep in de Serie A. D'Aversa volgde afgelopen zomer Claudio Ranieri op bij de voormalige Italiaanse topclub.

Sampdoria eindigde vorig seizoen onder Ranieri op de negende plaats in de hoogste Italiaanse competitie. De 70-jarige Italiaan werkt nu in Engeland als trainer van Watford.

D'Aversa kreeg bij Sampdoria de beschikking over onder anderen Mohamed Ihattaren, die door Juventus werd overgenomen van PSV en vervolgens in Genua werd gestald. De 19-jarige Utrechter kreeg echter geen speeltijd bij Sampdoria en besloot in het najaar om te vertrekken uit Italië. Ihattaren traint voorlopig voor zichzelf. FC Utrecht heeft interesse om de aanvallende middenvelder op huurbasis over te nemen van Juventus. De clubleiding van Sampdoria reageerde afgelopen week verbolgen op een interview dat Ihattaren had gegeven in De Telegraaf, waarin hij zei dat niemand bij de club naar hem om had gekeken.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

2 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

2 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

2 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

3 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

6 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

10 uur geleden