Salah speelt ook volgend seizoen bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah speelt ook volgend seizoen bij Liverpool. Dat zei de Egyptische aanvaller in aanloop naar de finale van de Champions League, zaterdag in Parijs tegen Real Madrid. Zijn contract bij de Engelse topclub loopt over een jaar af.
"Misschien gaan we praten over een langer verblijf", zei Salah. "Maar ongeacht de uitkomst van die gesprekken blijf ik nog een jaar bij Liverpool voetballen. Verder ben ik er op dit moment niet mee bezig. Nu telt alleen de finale. Ik hoop dat onze aanvoerder straks met die beker in zijn handen staat. En misschien geeft hij hem daarna wel aan mij."
Ook van een andere steraanvaller van Liverpool, Sadio Mané, loopt de verbintenis over een jaar af. De club heeft er geen geheim van gemaakt graag langer door te willen met het tweetal.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
16 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
59 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
4 uur geleden