Salah speelt ook volgend seizoen bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah speelt ook volgend seizoen bij Liverpool. Dat zei de Egyptische aanvaller in aanloop naar de finale van de Champions League, zaterdag in Parijs tegen Real Madrid. Zijn contract bij de Engelse topclub loopt over een jaar af.
"Misschien gaan we praten over een langer verblijf", zei Salah. "Maar ongeacht de uitkomst van die gesprekken blijf ik nog een jaar bij Liverpool voetballen. Verder ben ik er op dit moment niet mee bezig. Nu telt alleen de finale. Ik hoop dat onze aanvoerder straks met die beker in zijn handen staat. En misschien geeft hij hem daarna wel aan mij."
Ook van een andere steraanvaller van Liverpool, Sadio Mané, loopt de verbintenis over een jaar af. De club heeft er geen geheim van gemaakt graag langer door te willen met het tweetal.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden