Salah slaat tweede interland over en keert terug naar Liverpool
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Mohamed Salah keert voortijdig terug naar Liverpool. De 32-jarige aanvaller won vrijdag in de kwalificatie voor de Afrika Cup met Egypte van Mauritanië (2-0), maar slaat dinsdag de tweede confrontatie met dat land over.
Egypte heeft nog maar 1 punt nodig om zich te kwalificeren. De voorsprong op concurrenten Kaapverdië, Botswana en Mauritanië is 6 punten.
De Egyptische bondscoach Hossam Hassan zei vrijdag tegen journalisten in Caïro dat er zorgen waren over het spelen op het kunstgras in Mauritanië en dat er blessures zouden kunnen ontstaan. Dat is naar alle waarschijnlijkheid ook de reden om Salah vrijaf te geven.
Liverpool-trainer Arne Slot kan ook Virgil van Dijk eerder terugverwachten op de club. De aanvoerder van Oranje kreeg vrijdag een rode kaart tegen Hongarije en is daarom geschorst voor de ontmoeting van maandag met Duitsland in de Nations League.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
31 minuten geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
19 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
19 uur geleden