Salah slaat tweede interland over en keert terug naar Liverpool
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Mohamed Salah keert voortijdig terug naar Liverpool. De 32-jarige aanvaller won vrijdag in de kwalificatie voor de Afrika Cup met Egypte van Mauritanië (2-0), maar slaat dinsdag de tweede confrontatie met dat land over.
Egypte heeft nog maar 1 punt nodig om zich te kwalificeren. De voorsprong op concurrenten Kaapverdië, Botswana en Mauritanië is 6 punten.
De Egyptische bondscoach Hossam Hassan zei vrijdag tegen journalisten in Caïro dat er zorgen waren over het spelen op het kunstgras in Mauritanië en dat er blessures zouden kunnen ontstaan. Dat is naar alle waarschijnlijkheid ook de reden om Salah vrijaf te geven.
Liverpool-trainer Arne Slot kan ook Virgil van Dijk eerder terugverwachten op de club. De aanvoerder van Oranje kreeg vrijdag een rode kaart tegen Hongarije en is daarom geschorst voor de ontmoeting van maandag met Duitsland in de Nations League.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
10 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
11 uur geleden