Salah schiet Liverpool naar zege op Watford
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft dankzij twee treffers van Mohamed Salah voor de achtste keer op rij gewonnen in de Premier League. De Engelse koploper liep door de zege op hekkensluiter Watford (2-0) uit naar elf punten voorsprong op Leicester City. De nummer twee speelt later op zaterdag tegen Norwich City.
Liverpool begon de wedstrijd met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de basis. Coach Jürgen Klopp zag in de tweede helft Wijnaldum uitvallen met op het oog een knieblessure. De 29-jarige international werd kort behandeld op het veld, maar moest zich laten wisselen.
Salah schoot Liverpool in de eerste helft op voorsprong na een pass van Sadio Mané. Kort daarvoor miste Abdoulaye Doucouré een grote kans voor Watford. Ook Ismaïla Sarr verzuimde nog voor rust te scoren voor de bezoekende club. In de tweede helft belandde een corner van Watford op de paal. Een mislukt schot van Divock Origi in de 90e minuut kwam terecht bij Salah, die met een hakje door de benen van een verdediger de wedstrijd besliste.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
27 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
30 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
13 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden