Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Salah schiet Liverpool naar zege op Watford

Salah schiet Liverpool naar zege op Watford

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft dankzij twee treffers van Mohamed Salah voor de achtste keer op rij gewonnen in de Premier League. De Engelse koploper liep door de zege op hekkensluiter Watford (2-0) uit naar elf punten voorsprong op Leicester City. De nummer twee speelt later op zaterdag tegen Norwich City.

Liverpool begon de wedstrijd met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de basis. Coach Jürgen Klopp zag in de tweede helft Wijnaldum uitvallen met op het oog een knieblessure. De 29-jarige international werd kort behandeld op het veld, maar moest zich laten wisselen.

Salah schoot Liverpool in de eerste helft op voorsprong na een pass van Sadio Mané. Kort daarvoor miste Abdoulaye Doucouré een grote kans voor Watford. Ook Ismaïla Sarr verzuimde nog voor rust te scoren voor de bezoekende club. In de tweede helft belandde een corner van Watford op de paal. Een mislukt schot van Divock Origi in de 90e minuut kwam terecht bij Salah, die met een hakje door de benen van een verdediger de wedstrijd besliste.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

6 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

8 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

8 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

9 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

9 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

11 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

12 uur geleden