Salah schiet Liverpool naar zege op Watford
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft dankzij twee treffers van Mohamed Salah voor de achtste keer op rij gewonnen in de Premier League. De Engelse koploper liep door de zege op hekkensluiter Watford (2-0) uit naar elf punten voorsprong op Leicester City. De nummer twee speelt later op zaterdag tegen Norwich City.
Liverpool begon de wedstrijd met Virgil van Dijk en Georginio Wijnaldum in de basis. Coach Jürgen Klopp zag in de tweede helft Wijnaldum uitvallen met op het oog een knieblessure. De 29-jarige international werd kort behandeld op het veld, maar moest zich laten wisselen.
Salah schoot Liverpool in de eerste helft op voorsprong na een pass van Sadio Mané. Kort daarvoor miste Abdoulaye Doucouré een grote kans voor Watford. Ook Ismaïla Sarr verzuimde nog voor rust te scoren voor de bezoekende club. In de tweede helft belandde een corner van Watford op de paal. Een mislukt schot van Divock Origi in de 90e minuut kwam terecht bij Salah, die met een hakje door de benen van een verdediger de wedstrijd besliste.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR/AFP) - De Gouden Bal wordt dit jaar voor het eerst in Londen uitgereikt. Dat is ter gelegenheid van de zeventigste editie van de trofee voor beste voetballer ter wereld, meldt de organisatie. De Engelsman Stanley Matthews won in 1956 als eerste de Gouden Bal.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar moet de eerste groepswedstrijd van Brazilië op het wereldkampioenschap tegen Marokko naar alle waarschijnlijkheid aan zich voorbij laten gaan. Dat is duidelijk geworden na onderzoek van zijn kuitblessure.
5 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Dick Advocaat vindt het niet vreemd dat hij teruggekeerd is als bondscoach van Curaçao. "Fred Rutten is zelf opgestapt. Dus ik zou niet weten wat het probleem is", vertelde de Hagenaar op een persconferentie in Noordwijk, waar hij zich met zijn elftal voorbereidt op het komende WK.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
11 uur geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
11 uur geleden