Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Salah ondertekent nieuw meerjarig contract bij Liverpool

Salah ondertekent nieuw meerjarig contract bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah blijft Liverpool trouw. De 30-jarige Egyptische aanvaller bereikte vrijdag een akkoord met de Engelse topclub over een nieuw meerjarig contract. De vorige verbintenis van Salah met Liverpool zou in 2023 aflopen.

"Het kostte wat tijd om tot een nieuwe overeenkomst te komen, maar nu is alles geregeld", aldus Salah. "We hoeven ons nu alleen nog maar te concentreren op wat de toekomst biedt."

Salah speelt al vijf jaar bij Liverpool, dat hem in 2017 overnam van AS Roma. Met de club won hij onder meer de Champions League en Engelse titel.

Sadio Mané, jarenlang in de voorhoede een ploeggenoot van Salah bij Liverpool, maakte eerder deze transferperiode de overstap naar Bayern München.

Meer uit Voetbal

Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

27 minuten geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

56 minuten geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

1 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

3 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

3 uur geleden
Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

4 uur geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

6 uur geleden