Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft tijdens de komende twee competitieduels met Chelsea en Arsenal nog niet de beschikking over aanvaller Mohamed Salah. Dat zei trainer Jürgen Klopp een dag voor de wedstrijd tegen Chelsea van woensdag.
Salah liep met Egypte tijdens de Afrika Cup een hamstringblessure op, waarna hij naar Liverpool terugkeerde voor zijn revalidatie. "Er is geen druk op hem, afgezien van het feit dat hij zo snel mogelijk weer fit wil zijn. Maar we haasten ons niet", legde Klopp tijdens een persconferentie uit.
"Je doet wat je kan doen en ondertussen moet je afwachten. Mo is niet klaar voor de komende wedstrijd en het duel daarna. Een spierblessure kost tijd", aldus de trainer.
Vertrek Klopp
Klopp reageerde ook op de verhalen over Virgil van Dijk, nadat de Oranje-aanvoerder had aangegeven dat hij nog niet wist of hij bij Liverpool zou blijven na het vertrek van Klopp komende zomer. "Dat is compleet normaal", wist de Duitse coach. "Het is duidelijk dat de buitenwereld je geen seconde de tijd geeft om dingen te verwerken. Schrijf wat jullie willen, de club is stabiel. Alles komt goed, daar ben ik zeker van. Ik stel voor om kalm te blijven."
Koploper Liverpool speelt woensdag thuis tegen Chelsea, de nummer 9 van de Premier League. Op zondag wacht een uitwedstrijd bij nummer 3 Arsenal.
Meer uit Voetbal
TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
30 minuten geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
6 uur geleden