Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal

Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft tijdens de komende twee competitieduels met Chelsea en Arsenal nog niet de beschikking over aanvaller Mohamed Salah. Dat zei trainer Jürgen Klopp een dag voor de wedstrijd tegen Chelsea van woensdag.

Salah liep met Egypte tijdens de Afrika Cup een hamstringblessure op, waarna hij naar Liverpool terugkeerde voor zijn revalidatie. "Er is geen druk op hem, afgezien van het feit dat hij zo snel mogelijk weer fit wil zijn. Maar we haasten ons niet", legde Klopp tijdens een persconferentie uit.

"Je doet wat je kan doen en ondertussen moet je afwachten. Mo is niet klaar voor de komende wedstrijd en het duel daarna. Een spierblessure kost tijd", aldus de trainer.

Vertrek Klopp

Klopp reageerde ook op de verhalen over Virgil van Dijk, nadat de Oranje-aanvoerder had aangegeven dat hij nog niet wist of hij bij Liverpool zou blijven na het vertrek van Klopp komende zomer. "Dat is compleet normaal", wist de Duitse coach. "Het is duidelijk dat de buitenwereld je geen seconde de tijd geeft om dingen te verwerken. Schrijf wat jullie willen, de club is stabiel. Alles komt goed, daar ben ik zeker van. Ik stel voor om kalm te blijven."

Koploper Liverpool speelt woensdag thuis tegen Chelsea, de nummer 9 van de Premier League. Op zondag wacht een uitwedstrijd bij nummer 3 Arsenal.

Meer uit Voetbal

PSV'er Saibari twee keer trefzeker bij ruime oefenzege Marokko

RABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.

2 uur geleden
België boekt oefenzege in Kroatië in aanloop naar WK voetbal

RIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.

2 uur geleden
Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

4 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

4 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

5 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

5 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

6 uur geleden