Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft tijdens de komende twee competitieduels met Chelsea en Arsenal nog niet de beschikking over aanvaller Mohamed Salah. Dat zei trainer Jürgen Klopp een dag voor de wedstrijd tegen Chelsea van woensdag.
Salah liep met Egypte tijdens de Afrika Cup een hamstringblessure op, waarna hij naar Liverpool terugkeerde voor zijn revalidatie. "Er is geen druk op hem, afgezien van het feit dat hij zo snel mogelijk weer fit wil zijn. Maar we haasten ons niet", legde Klopp tijdens een persconferentie uit.
"Je doet wat je kan doen en ondertussen moet je afwachten. Mo is niet klaar voor de komende wedstrijd en het duel daarna. Een spierblessure kost tijd", aldus de trainer.
Vertrek Klopp
Klopp reageerde ook op de verhalen over Virgil van Dijk, nadat de Oranje-aanvoerder had aangegeven dat hij nog niet wist of hij bij Liverpool zou blijven na het vertrek van Klopp komende zomer. "Dat is compleet normaal", wist de Duitse coach. "Het is duidelijk dat de buitenwereld je geen seconde de tijd geeft om dingen te verwerken. Schrijf wat jullie willen, de club is stabiel. Alles komt goed, daar ben ik zeker van. Ik stel voor om kalm te blijven."
Koploper Liverpool speelt woensdag thuis tegen Chelsea, de nummer 9 van de Premier League. Op zondag wacht een uitwedstrijd bij nummer 3 Arsenal.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
35 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
3 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
8 uur geleden