Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft tijdens de komende twee competitieduels met Chelsea en Arsenal nog niet de beschikking over aanvaller Mohamed Salah. Dat zei trainer Jürgen Klopp een dag voor de wedstrijd tegen Chelsea van woensdag.
Salah liep met Egypte tijdens de Afrika Cup een hamstringblessure op, waarna hij naar Liverpool terugkeerde voor zijn revalidatie. "Er is geen druk op hem, afgezien van het feit dat hij zo snel mogelijk weer fit wil zijn. Maar we haasten ons niet", legde Klopp tijdens een persconferentie uit.
"Je doet wat je kan doen en ondertussen moet je afwachten. Mo is niet klaar voor de komende wedstrijd en het duel daarna. Een spierblessure kost tijd", aldus de trainer.
Vertrek Klopp
Klopp reageerde ook op de verhalen over Virgil van Dijk, nadat de Oranje-aanvoerder had aangegeven dat hij nog niet wist of hij bij Liverpool zou blijven na het vertrek van Klopp komende zomer. "Dat is compleet normaal", wist de Duitse coach. "Het is duidelijk dat de buitenwereld je geen seconde de tijd geeft om dingen te verwerken. Schrijf wat jullie willen, de club is stabiel. Alles komt goed, daar ben ik zeker van. Ik stel voor om kalm te blijven."
Koploper Liverpool speelt woensdag thuis tegen Chelsea, de nummer 9 van de Premier League. Op zondag wacht een uitwedstrijd bij nummer 3 Arsenal.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
1 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.
5 uur geleden