Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal

Salah mist duels van Liverpool met Chelsea en Arsenal

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft tijdens de komende twee competitieduels met Chelsea en Arsenal nog niet de beschikking over aanvaller Mohamed Salah. Dat zei trainer Jürgen Klopp een dag voor de wedstrijd tegen Chelsea van woensdag.

Salah liep met Egypte tijdens de Afrika Cup een hamstringblessure op, waarna hij naar Liverpool terugkeerde voor zijn revalidatie. "Er is geen druk op hem, afgezien van het feit dat hij zo snel mogelijk weer fit wil zijn. Maar we haasten ons niet", legde Klopp tijdens een persconferentie uit.

"Je doet wat je kan doen en ondertussen moet je afwachten. Mo is niet klaar voor de komende wedstrijd en het duel daarna. Een spierblessure kost tijd", aldus de trainer.

Vertrek Klopp

Klopp reageerde ook op de verhalen over Virgil van Dijk, nadat de Oranje-aanvoerder had aangegeven dat hij nog niet wist of hij bij Liverpool zou blijven na het vertrek van Klopp komende zomer. "Dat is compleet normaal", wist de Duitse coach. "Het is duidelijk dat de buitenwereld je geen seconde de tijd geeft om dingen te verwerken. Schrijf wat jullie willen, de club is stabiel. Alles komt goed, daar ben ik zeker van. Ik stel voor om kalm te blijven."

Koploper Liverpool speelt woensdag thuis tegen Chelsea, de nummer 9 van de Premier League. Op zondag wacht een uitwedstrijd bij nummer 3 Arsenal.

Meer uit Voetbal

Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

4 uur geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

6 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

7 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

9 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

21 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

22 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

1 dag geleden