Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Salah leidt Liverpool langs West Ham United

Salah leidt Liverpool langs West Ham United

LONDEN (ANP) - Liverpool is aan de hand van aanvaller Mohamed Salah opgeklommen naar de derde plaats in de Premier League. De titelverdediger won met 3-1 bij West Ham United en naderde koploper Manchester City tot op 4 punten. Manchester United, de nummer 2 van de ranglijst, heeft 1 punt meer dan Liverpool.

De bezoekers van coach Jürgen Klopp moesten het in Londen doen zonder de licht geblesseerde aanvaller Sadio Mané. Zoals vaker in de afgelopen wedstrijden kwam Liverpool ondanks veel balbezit moeilijk tot scoren. Pas na bijna een uur wist Salah de ban te breken. De Egyptenaar schoot in de linkerhoek binnen.

Tien minuten later verdubbelde Salah de voorsprong. Na een snelle omschakeling kreeg hij op snelheid de bal van Xherdan Shaqiri en verschalkte doelman Lukasz Fabianski met een slim schot.

Goal Wijnaldum

Georginio Wijnaldum maakte er in de slotfase met een intikker op aangeven van Roberto Firmino nog 3-0 van. De Oranje-international gaf zijn 200e wedstrijd in de Premier League daarmee extra glans. Craig Dawson zorgde voor de 1-3-eindstand.

Klopp prees Salah, vooral vanwege diens tweede doelpunt. "Wat Mo deed na de pass van Shaqiri was geweldig", zei de Duitser. "Het eerste balcontact was ongelofelijk."

De manager van de landskampioen roemde zijn spelers ook voor de wijze waarop ze zich hebben herpakt na vijf competitiewedstrijden zonder zege, met overwinningen op Tottenham Hotspur en West Ham. "Deze jongens vormen een heel goede groep. Als ze niet succesvol zijn, zijn ze niet blij. Ze hebben altijd de juiste instelling. We hebben weer een speelwijze gevonden waarin we lastig zijn voor andere teams."

Meer uit Voetbal

FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

35 minuten geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

1 uur geleden
Heracles - FC Twente na halfuur stilgelegd door bekers op veld

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.

2 uur geleden
FC Groningen wint derby van het noorden van sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

7 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

8 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

18 uur geleden