Salah alweer terug bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Mohamed Salah keert woensdagavond bij de wedstrijd in de Champions League tegen het Italiaanse Atalanta (21.00 uur) alweer terug in de basis van Liverpool. Het afgelopen weekeinde ontbrak de aanvaller nog, omdat hij tijdens een verblijf bij het nationale elftal van Egypte positief was getest op het coronavirus.
Bij de Engelse kampioen heeft ook Georginio Wijnaldum een plaats in het elftal van trainer Jürgen Klopp. Hoewel de club veel geblesseerden heeft, onder wie centrale verdediger Virgil van Dijk, laat de Duitse coach belangrijke spelers als Roberto Firmino, Andy Robertson, Fabinho en Diogo Jota vooralsnog buiten het team. Ze zitten wel op de bank. Liverpool won de eerste drie duels in de groepsfase, onder meer van Ajax.
Bij Atalanta spelen Hans Hateboer en Marten de Roon mee. Sam Lammers begint op de bank.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
13 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
23 uur geleden