Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sakkari en Pliskova uitgeschakeld op tennistoernooi Stuttgart

Sakkari en Pliskova uitgeschakeld op tennistoernooi Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Maria Sakkari en Karolina Pliskova zijn in de tweede ronde van het prestigieuze WTA-toernooi van Stuttgart uitgeschakeld. De Griekse Sakkari was als vierde geplaatst, Pliskova was de nummer 6 van de plaatsingslijst op het indoor graveltoernooi.

Sakkari gaf tegen de Duitse Laura Siegemund na anderhalve set op wegens ziekte. Siegemund, de verrassende winnares in 2017, stond met 6-4 3-1 voor tegen de nummer 5 van de wereld.

De Tsjechische Pliskova, vier jaar geleden de beste in Stuttgart, moest met 6-4 6-4 haar meerdere erkennen in Ljoedmila Samsonova uit Rusland.

Vorig jaar werd het toernooi in Duitsland gewonnen door Ashleigh Barty, die onlangs haar loopbaan beëindigde. Ze versloeg toen in de finale Aryna Sabalenka uit Belarus, die dit jaar is doorgedrongen tot de kwartfinales. Ze versloeg Bianca Andreescu uit Canada, in drie sets: 6-1 3-6 6-2.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

2 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

5 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

5 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

5 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

6 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

7 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

9 uur geleden