Sakkari en Pliskova uitgeschakeld op tennistoernooi Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Maria Sakkari en Karolina Pliskova zijn in de tweede ronde van het prestigieuze WTA-toernooi van Stuttgart uitgeschakeld. De Griekse Sakkari was als vierde geplaatst, Pliskova was de nummer 6 van de plaatsingslijst op het indoor graveltoernooi.
Sakkari gaf tegen de Duitse Laura Siegemund na anderhalve set op wegens ziekte. Siegemund, de verrassende winnares in 2017, stond met 6-4 3-1 voor tegen de nummer 5 van de wereld.
De Tsjechische Pliskova, vier jaar geleden de beste in Stuttgart, moest met 6-4 6-4 haar meerdere erkennen in Ljoedmila Samsonova uit Rusland.
Vorig jaar werd het toernooi in Duitsland gewonnen door Ashleigh Barty, die onlangs haar loopbaan beëindigde. Ze versloeg toen in de finale Aryna Sabalenka uit Belarus, die dit jaar is doorgedrongen tot de kwartfinales. Ze versloeg Bianca Andreescu uit Canada, in drie sets: 6-1 3-6 6-2.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
9 minuten geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
4 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
8 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.
9 uur geleden