Sakkari en Pliskova uitgeschakeld op tennistoernooi Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Maria Sakkari en Karolina Pliskova zijn in de tweede ronde van het prestigieuze WTA-toernooi van Stuttgart uitgeschakeld. De Griekse Sakkari was als vierde geplaatst, Pliskova was de nummer 6 van de plaatsingslijst op het indoor graveltoernooi.
Sakkari gaf tegen de Duitse Laura Siegemund na anderhalve set op wegens ziekte. Siegemund, de verrassende winnares in 2017, stond met 6-4 3-1 voor tegen de nummer 5 van de wereld.
De Tsjechische Pliskova, vier jaar geleden de beste in Stuttgart, moest met 6-4 6-4 haar meerdere erkennen in Ljoedmila Samsonova uit Rusland.
Vorig jaar werd het toernooi in Duitsland gewonnen door Ashleigh Barty, die onlangs haar loopbaan beëindigde. Ze versloeg toen in de finale Aryna Sabalenka uit Belarus, die dit jaar is doorgedrongen tot de kwartfinales. Ze versloeg Bianca Andreescu uit Canada, in drie sets: 6-1 3-6 6-2.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
17 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
20 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
21 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
22 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
1 dag geleden