Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sainz wil snel duidelijkheid over zijn toekomst na Ferrari

Sainz wil snel duidelijkheid over zijn toekomst na Ferrari

SUZUKA (ANP/RTR) - Carlos Sainz hoopt zo snel mogelijk te weten of er na zijn afscheid bij Ferrari aan het einde van dit seizoen een toekomst voor hem ligt bij een ander Formule 1-team. De enige rijder die de afgelopen anderhalf jaar de hegemonie van de Red Bulls heeft onderbroken wordt volgend jaar vervangen door de Brit Lewis Hamilton. Er is veel belangstelling voor de Spanjaard, vertelde hij in Suzuka, waar zondag de GP van Japan wordt verreden.

Sainz is met meerdere teams in gesprek. "Want dat is wat mijn management en ik moeten doen, omdat ik nog geen baan heb voor volgend jaar", zei de Spanjaard die twee weken geleden de Grote Prijs van Australië won. "Het is nu tijd om wat meer in detail te treden en de meer realistische opties te bekijken. Het enige wat ik wil zeggen is dat ik alles een beetje hoop te versnellen en dat we het zo snel mogelijk rondkrijgen."

Van meer dan de helft van de Formule 1-coureurs loopt aan het einde van dit seizoen het contract af. Mogelijk komt er een stoeltje vrij naast Max Verstappen bij Red Bull, zeker is dat Mercedes een vervanger zoekt voor Hamilton.

Sainz won in Melbourne twee weken na een blindedarmoperatie en zei volledig fit te zijn. "Ik ben in Australië gebleven, heb veel gefietst en getraind in de sportschool. Ik til nog niet de gewichten die ik gewend ben, maar het gevoel is al wel weer 100 procent."

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

1 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

4 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

4 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

5 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

6 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

7 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

9 uur geleden