Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sainz houdt het toch voor gezien in Dakar Rally

Sainz houdt het toch voor gezien in Dakar Rally

HARADH (ANP) - De Spaanse rallyrijder Carlos Sainz heeft alsnog moeten opgeven in de Dakar Rally. Sainz ging in de negende etappe al na 6 kilometer over de kop in zijn Audi. De 60-jarige drievoudig winnaar van de race stapte met pijn in zijn bovenlichaam in een helikopter die hem naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis zou vliegen. Onderweg bedacht hij zich, keerde terug op de plek van het ongeval in de hoop dat de auto nog te herstellen was.

"Helaas bleek de auto dermate beschadigd dat repareren niet mogelijk was", meldde Sainz op Twitter, nadat de wedstrijd was beëindigd. "Het is met grote spijt dat we de Dakar Rally moeten verlaten, maar het belangrijkste is dat ons niets ernstigs is overkomen", voegde hij eraan toe en prees de inzet van zijn bijrijder, Lucas Cruz.

Sainz won in deze Dakar Rally de eerste etappe, zijn 42e dagsucces in de woestijnrally. De Dakar-veteraan was in de etappes daarna op grote achterstand gereden en speelde geen rol meer in het algemeen klassement.

Meer uit Sport

Shorttrackers treffen Italië in kwartfinale gemengde aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.

4 uur geleden
American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

10 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

16 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

19 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

19 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

19 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

19 uur geleden