Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Saibari na drie treffers: uurtje extra rust heeft me goed gedaan

Saibari na drie treffers: uurtje extra rust heeft me goed gedaan

ROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari vond dat hij zondag bij Feyenoord (2-3) een van zijn beste wedstrijden als PSV'er speelde. "Het extra uurtje rust heeft me goed gedaan", zei hij grappend in De Kuip, daarbij doelend op het ingaan van de wintertijd.

Alle drie de treffers van Saibari waren fraai: met de buitenkant van zijn rechtervoet, een schot uit een moeilijke hoek in de linkerbovenhoek en een lob. "Een hattrick heeft alleen waarde en is alleen mooi als je wint. Gelukkig stond het verdedigend in de slotfase bij ons goed en hielden we stand."

Saibari scoort de laatste weken makkelijk. Dinsdag was hij in de Champions League-ontmoeting met Napoli ook trefzeker. Eerder dit seizoen kreeg de middenvelder juist kritiek omdat hij te onrustig afrondde. "Ik heb daar met veel mensen over gesproken, onder meer met de trainer en oud-spelers. Het is een kwestie van veel oefenen."

Saibari heeft bij PSV nog een contract tot de zomer van 2029. Over een transfer wilde hij in De Kuip nog niet spreken. "Ik ben gewoon met PSV bezig. Ik wil hier goede wedstrijden spelen en kampioen worden. We mogen niet verzwakken, geen moment. Dat hebben we eerder wel gezien."

Meer uit Voetbal

Advocaat reageert laconiek op afzeggen Hansen bij Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat van Curaçao heeft laconiek gereageerd op de beslissing van Sontje Hansen om niet meer voor het land uit te komen. De oud-speler van Ajax en NEC zou teleurgesteld zijn over zijn beperkte speeltijd tijdens het afgelopen WK.

59 minuten geleden
Infantino wil met alle bonden praten over hervormingen FIFA

ZÜRICH (ANP/RTR/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil overleggen met de overkoepelende confederaties en nationale bonden over hervormingen van de mondiale voetbalbond. Dit heeft hij maandag voorgesteld in een brief aan de 211 aangesloten bonden, die ook het ANP heeft ingezien.

12 uur geleden
Atlético maant Mourinho: stop met lastigvallen arbitrage

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft trainer José Mourinho van Real Madrid te verstaan gegeven dat hij moet ophouden om de scheidsrechters te intimideren. De club deed dat op X door een uitgeprinte foto te tonen met daarop een afbeelding van de Portugese coach en de tekst: stop met lastigvallen van de arbitrage ('Stop acoso arbitral ya')

13 uur geleden
Jurriën Timber traint na blessure nog apart bij Oranje

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is de voorbereiding op de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League begonnen zonder Jurriën Timber. De net van een blessure herstelde verdediger van Arsenal werkte aan de rand van het veld in Zeist een training af op de hometrainer, met naast zich assistent Ruud van Nistelrooij.

16 uur geleden
Engeland ziet vijf spelers afhaken voor komende interlandperiode

LONDEN (ANP/RTR) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan voor de komende interlands niet beschikken over Cole Palmer, Declan Rice, Marcus Rashford, Tino Livramento en Kobbie Mainoo. De vijf hebben zich geblesseerd afgemeld voor de wedstrijden in de Nations League tegen Spanje, Tsjechië, Kroatië en nogmaals Tsjechië.

18 uur geleden
Spaanse bondscoach De la Fuente verlengt contract tot na EK 2032

MADRID (ANP/RTR) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje heeft zijn contract bij de Spaanse voetbalbond (RFEF) verlengd tot en met het EK van 2032. Dat maakte de RFEF bekend. De 65-jarige coach won met Spanje onder meer het afgelopen WK.

20 uur geleden
Van Dijk was er na gesprek met Xavi snel uit om door te gaan

ZEIST (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk was er na een gesprek met de nieuwe bondscoach Xavi Hernández snel uit om langer door te gaan als international. Dat vertelt de 35-jarige verdediger maandag in gesprek met ESPN.

20 uur geleden