Saibari is terug bij PSV en lijkt klaar voor uitduel met Ajax
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari is terug bij PSV. De middenvelder meldde zich donderdag op het trainingscomplex van de club uit Eindhoven. Hij lijkt zaterdag inzetbaar voor het uitduel met Ajax.
De 22-jarige Saibari werd dinsdag met Marokko uitgeschakeld op de Afrika Cup. Zuid-Afrika versloeg de nummer 4 van het laatste WK met 2-0 in de achtste finales.
Voor trainer Peter Bosz is de snelle terugkeer van Saibari een meevaller. De middenvelder stak de afgelopen maanden in uitstekende vorm. Daarbij kon de coach afgelopen zaterdag tijdens het thuisduel met Almere City geen beroep doen op zijn licht geblesseerde middenvelders Joey Veerman en Malik Tillman. Mogelijk zijn ook zij weer beschikbaar tegen Ajax.
Noa Lang mist het duel met zijn oude club uit de hoofdstad. Hij heeft opnieuw een blessure aan een bovenbeen opgelopen. Yorbe Vertessen heeft PSV voor 1. FC Union Berlin verlaten. PSV wil de selectie weer op orde brengen met de komst van aanvaller Couhaib Driouech van Excelsior.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
16 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
17 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
14 uur geleden