Saibari beleeft met doelpunten tegen Sevilla en Feyenoord topweek
ROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari maakte zijn basisplaats in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) meer dan waar. De Marokkaanse middenvelder opende in de 65e minuut de score. Saibari was vier dagen eerder in het Champions League-duel met Sevilla (2-3) ook al trefzeker.
"Twee keer gescoord in twee grote wedstrijden. Alleen maar mooi, toch?", aldus Saibari na afloop van het duel in De Kuip.
Voor Saibari was het zijn eerste basisplaats in de Eredivisie sinds eind september. "Veel concurrentie hoort bij een club als PSV. Elke wedstrijd moet je laten zien dat je hoort te spelen. Ik blijf wel rustig als ik niet speel. Dan kijk ik vooral naar wat ik fout doe en dat bespreek ik dan met de trainer", zei hij.
PSV vergrootte de voorsprong op Feyenoord tot 10 punten. "Er zijn nog twintig wedstrijden te gaan, dat zijn er heel veel. Je kunt nu nog niet zeggen dat we kampioen worden, er kan van alles gebeuren. We proberen elkaar als spelers ook steeds scherp te houden."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Penaltyheld Matvei Safonov van Paris Saint-Germain heeft in de finale van de Intercontinental Cup vermoedelijk twee strafschoppen tegengehouden met een gebroken hand. Dat vertelde coach Luis Enrique van de club uit Parijs, die het duel in Qatar won van de Braziliaanse club Flamengo.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het aantal incidenten in en rond stadions van betaaldvoetbalclubs is voor het derde seizoen op rij gedaald. Dat schrijft demissionair veiligheidsminister Foort van Oosten in een brief aan de Tweede Kamer. Hoewel dit de VVD'er "voorzichtig positief" stemt, blijft het afsteken van vuurwerk een "hardnekkig probleem".
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Sébastien Haller doet met titelverdediger Ivoorkust niet mee aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht is volgens de Ivoriaanse voetbalbond niet op tijd hersteld van de blessure die hij zondag tegen NAC Breda opliep. Evan Guessand (Aston Villa) is zijn vervanger.
5 uur geleden