Saibari beleeft met doelpunten tegen Sevilla en Feyenoord topweek
ROTTERDAM (ANP) - Ismael Saibari maakte zijn basisplaats in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-2) meer dan waar. De Marokkaanse middenvelder opende in de 65e minuut de score. Saibari was vier dagen eerder in het Champions League-duel met Sevilla (2-3) ook al trefzeker.
"Twee keer gescoord in twee grote wedstrijden. Alleen maar mooi, toch?", aldus Saibari na afloop van het duel in De Kuip.
Voor Saibari was het zijn eerste basisplaats in de Eredivisie sinds eind september. "Veel concurrentie hoort bij een club als PSV. Elke wedstrijd moet je laten zien dat je hoort te spelen. Ik blijf wel rustig als ik niet speel. Dan kijk ik vooral naar wat ik fout doe en dat bespreek ik dan met de trainer", zei hij.
PSV vergrootte de voorsprong op Feyenoord tot 10 punten. "Er zijn nog twintig wedstrijden te gaan, dat zijn er heel veel. Je kunt nu nog niet zeggen dat we kampioen worden, er kan van alles gebeuren. We proberen elkaar als spelers ook steeds scherp te houden."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
26 minuten geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
37 minuten geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
4 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
10 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
10 uur geleden