Sadílek mist bij FC Twente seizoensstart door ongeluk
ENSCHEDE (ANP) - Voetballer Michal Sadílek van FC Twente mist de start van de competitie door een ongeluk. De Eredivisieclub uit Enschede maakte bekend dat de Tsjechische international is teruggekeerd bij de club, maar dat nader onderzoek in het ziekenhuis heeft uitgewezen dat hij voorlopig niet beschikbaar is voor FC Twente.
Sadílek liep verwondingen aan zijn scheenbeen op bij een ongeluk met een driewieler tijdens het trainingskamp van de nationale ploeg van Tsjechië. Daardoor miste hij het EK met het Tsjechische elftal. Tsjechië werd in de groepsfase uitgeschakeld.
"Ik wil vooral vooruitkijken en de komende tijd zo goed mogelijk herstellen zodat ik weer aan kan sluiten bij de selectie", liet Sadílek via de club weten. "De spelers, de staf en de club wil ik bedanken voor de steun die ik afgelopen weken gekregen heb, dat heeft me goed gedaan."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
12 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
16 uur geleden