Sadilek kan met FC Twente aantreden tegen 'zijn' PSV
ENSCHEDE (ANP) - Michal Sadilek kan zaterdag namens FC Twente aantreden in de uitwedstrijd tegen PSV, dat hem verhuurt aan de club uit Enschede. Ook Michel Vlap keert terug in de selectie van trainer Ron Jans. Beide middenvelders waren licht geblesseerd.
"We zijn benieuwd hoe we ons meten met PSV, we hebben ons dit seizoen al uitstekend laten zien tegen de ploegen bovenin. PSV speelde in de voorbereiding echt heel erg goed, zoals in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal", zei Jans een dag voor het treffen met de nummer 2.
"Cody Gakpo en Noni Madueke zullen bij PSV ontbreken, maar dan staat er nog steeds echt een heel goede ploeg. PSV zal wat recht willen zetten en wij gaan hen dat zo moeilijk mogelijk maken. Het is belangrijk dat we compact verdedigen en durven te voetballen. Wij gaan ook onze kansen krijgen en dan is het zaak effectief te zijn."
Wout Brama ontbreekt nog bij FC Twente, dat zevende staat.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
8 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
9 uur geleden