Sabalenka wint voor de derde keer tennistoernooi Wuhan
WUHAN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft het aansprekende toernooi in het Chinese Wuhan voor de derde keer op haar palmares bijgeschreven. De 26-jarige Belarussische was in de finale in drie sets te sterk voor de Chinese Zheng Qinwen: 6-3 5-7 6-3.
Sabalenka, de nummer 2 van de wereld, boekte haar vierde toernooiwinst van dit jaar. Ze won eerder de Australian Open en de US Open en ook het toernooi in Cincinnati. Wuhan won ze ook in 2018 en 2019.
Sabalenka was als eerste geplaatst in Wuhan, waar het publiek op de hand was van Zheng, de nummer 7 van de wereld en de olympische kampioene van de Spelen in Parijs. De 22-jarige Chinese dwong haar tegenstandster tot het uiterste in de partij, die Sabalenka met moeite won na ruim 2,5 uur.
Meer uit Sport
BRISBANE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka wil graag een revanche tegen Nick Kyrgios in de 'Battle of the Sexes'. De nummer 1 van de wereld bij de vrouwen verloor op 28 december met 6-3, 6-3 van de Australiër in Dubai.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.
2 uur geledenPERTH (ANP/AFP) - De Griekse tennisser Stefanos Tsitsipas heeft serieus overwogen zijn carrière te beëindigen vanwege heftige rugpijn. "Die pijn heeft me zes tot acht maanden achtervolgd. Na de US Open was de schrik het grootst; ik kon twee dagen niet lopen van de pijn", zei de 27-jarige Tsitsipas in aanloop naar de United Cup in het Australische Perth."Ik vroeg me af of ik ooit nog een wedstrijd zonder pijn zou kunnen spelen. Dan ga je nadenken over je toekomst."
2 uur geledenLAGOS (ANP/RTR) - De Britse bokser Anthony Joshua is woensdagmiddag ontslagen uit het ziekenhuis in Nigeria. De olympisch kampioen van 2012 was daar opgenomen na een auto-ongeluk waarbij maandag twee van zijn boezemvrienden om het leven kwamen.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geleden