Sabalenka weet nog niet of ze maandag kan spelen op Wimbledon
LONDEN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka weet nog niet zeker of ze maandag in actie kan komen in de eerste ronde van het grandslamtoernooi van Wimbledon. De Belarussische nummer 3 van de wereld kampt nog altijd met een schouderblessure.
Die blessure liep Sabalenka vorige week in Berlijn op in haar kwartfinalepartij tegen de Russische Anna Kalinskaja. Bij een 5-1-achterstand in de eerste set moest ze opgeven.
"We doen er als team alles aan om ervoor te zorgen dat ik mijn eerste wedstrijd hier in Londen kan spelen. Maar nee, ik ben er nog niet 100 procent klaar voor", zei Sabalenka in aanloop naar haar partij tegen de Amerikaanse Emina Bektas. "Het is echt een specifieke en zeldzame blessure."
De 26-jarige Sabalenka bereikte op Wimbledon twee keer de halve finales, in 2021 en 2023.
Meer uit Sport
CATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
16 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
19 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttrackers Jens en Melle van 't Wout gaan samenwerken met schaatsploeg Team Essent. De broers gaan geen deel uitmaken van het schaatsteam, maar worden wel "op een andere manier" aan de ploeg verbonden, staat in een verklaring van de ploeg.
21 uur geledenARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.
1 dag geleden