Sabalenka begint WTA Finals met overtuigende zege
RIYAD (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de WTA Finals begonnen met een overtuigende overwinning. De nummer 1 van de wereld versloeg de Chinese Zheng Qinwen, die zevende staat, met 6-3 6-4. Sabalenka had aan 84 minuten genoeg in de eerste enkelspelwedstrijd van het eindejaarstoernooi in het Saudische Riyad.
De 26-jarige Sabalenka stond zelf geen enkele servicegame af en had in beide sets voldoende aan één break. De Belarussin benutte haar tweede wedstrijdpunt.
De Kazachse Elena Rybakina en Jasmine Paolini uit Italië zijn de andere twee speelsters in de poule van Sabalenka.
Vorig jaar werd het eindejaarstoernooi, bedoeld voor de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen door de Poolse Iga Swiatek. Toen werd het toernooi in het Mexicaanse Cancún gespeeld.
Meer uit Sport
COURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.
44 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.
2 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.
3 uur geledenMEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.
3 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.
3 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.
4 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft voor het vijfde jaar op rij de halve finale van het masterstoernooi van Indian Wells bereikt. De 22-jarige Spanjaard won met 6-3 6-4 van de Brit Cameron Norrie.
5 uur geleden