Saarbrücken schakelt Bayern München uit in Duitse beker
SAARBRÜCKEN (ANP) - 1. FC Saarbrücken uit de 3. Liga heeft topclub Bayern München op sensationele wijze uitgeschakeld in het Duitse bekertoernooi. De nummer 15 van het derde niveau in Duitsland was in eigen huis door een treffer in de extra tijd met 2-1 te sterk voor de landskampioen.
Bayern begon nog wel goed aan het bekerduel. Thomas Müller opende in de 16e minuut de score voor Bayern, dat vorig seizoen in de kwartfinales werd uitgeschakeld door SC Freiburg. In de extra tijd van de eerste helft maakte Patrick Sontheimer gelijk voor Saarbrücken.
De thuisploeg hield in de tweede helft de aanval van Bayern tegen en stuurde aan op een verlenging. In een tegenaanval in de blessuretijd zorgde Marcel Gaus voor een gigantische stunt door de 2-1 voor Saarbrücken binnen te tikken.
Bayern-trainer Thomas Tuchel moest in de 25e minuut Matthijs de Ligt naar de kant halen. De verdediger liep een blessure op en werd gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
7 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden