Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Saarbrücken schakelt Bayern München uit in Duitse beker

Saarbrücken schakelt Bayern München uit in Duitse beker

SAARBRÜCKEN (ANP) - 1. FC Saarbrücken uit de 3. Liga heeft topclub Bayern München op sensationele wijze uitgeschakeld in het Duitse bekertoernooi. De nummer 15 van het derde niveau in Duitsland was in eigen huis door een treffer in de extra tijd met 2-1 te sterk voor de landskampioen.

Bayern begon nog wel goed aan het bekerduel. Thomas Müller opende in de 16e minuut de score voor Bayern, dat vorig seizoen in de kwartfinales werd uitgeschakeld door SC Freiburg. In de extra tijd van de eerste helft maakte Patrick Sontheimer gelijk voor Saarbrücken.

De thuisploeg hield in de tweede helft de aanval van Bayern tegen en stuurde aan op een verlenging. In een tegenaanval in de blessuretijd zorgde Marcel Gaus voor een gigantische stunt door de 2-1 voor Saarbrücken binnen te tikken.

Bayern-trainer Thomas Tuchel moest in de 25e minuut Matthijs de Ligt naar de kant halen. De verdediger liep een blessure op en werd gewisseld.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

14 minuten geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

1 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

2 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

4 uur geleden
PSG moet Mbappé bijna 61 miljoen euro achterstallig loon betalen

PARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.

4 uur geleden
Blessure FC Utrecht-spits Haller valt mee

UTRECHT (ANP) - Sébastien Haller kan mogelijk toch met Ivoorkust meedoen aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht viel zondag kort na zijn invalbeurt uit in de wedstrijd tegen NAC Breda (1-1).

4 uur geleden
Ajax krijgt boete van 15.000 euro voor vuurwerk tegen Heerenveen

ZEIST (ANP) - Ajax is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 15.000 euro. De Amsterdamse voetbalclub wordt daarmee bestraft voor het afsteken van vuurwerk in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen op 1 november. Dat meldt de KNVB.

4 uur geleden