Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Saarbrücken schakelt Bayern München uit in Duitse beker

Saarbrücken schakelt Bayern München uit in Duitse beker

SAARBRÜCKEN (ANP) - 1. FC Saarbrücken uit de 3. Liga heeft topclub Bayern München op sensationele wijze uitgeschakeld in het Duitse bekertoernooi. De nummer 15 van het derde niveau in Duitsland was in eigen huis door een treffer in de extra tijd met 2-1 te sterk voor de landskampioen.

Bayern begon nog wel goed aan het bekerduel. Thomas Müller opende in de 16e minuut de score voor Bayern, dat vorig seizoen in de kwartfinales werd uitgeschakeld door SC Freiburg. In de extra tijd van de eerste helft maakte Patrick Sontheimer gelijk voor Saarbrücken.

De thuisploeg hield in de tweede helft de aanval van Bayern tegen en stuurde aan op een verlenging. In een tegenaanval in de blessuretijd zorgde Marcel Gaus voor een gigantische stunt door de 2-1 voor Saarbrücken binnen te tikken.

Bayern-trainer Thomas Tuchel moest in de 25e minuut Matthijs de Ligt naar de kant halen. De verdediger liep een blessure op en werd gewisseld.

Meer uit Voetbal

Scheidsrechter Makkelie leidt eerste duel van de VS op het WK

LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.

1 uur geleden
Koeman: basisplaats tegen Japan wordt kort dag voor Depay

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."

1 uur geleden
Koeman: we krijgen veel kansen, maar scoren te weinig

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creëren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.

1 uur geleden
Koeman moet ernst van heupblessure doelman Verbruggen afwachten

NEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema heeft knieoperatie ondergaan

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.

1 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje duel met Oezbekistan heeft gewonnen

NEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.

1 uur geleden
Oranje verslaat Oezbekistan en ziet keeper Verbruggen uitvallen

NEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.

3 uur geleden