S10 en Goldband vaakst genomineerd voor 3FM Awards
AMSTERDAM (ANP) - S10 en Goldband maken dit jaar de meeste kans op een NPO 3FM Award. De artiesten zijn beiden drie keer genomineerd, maakte NPO 3FM maandag bekend. Ook Antoon, Meau, Snelle en Son Mieux maken met twee nominaties grote kans.
De Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival in mei, S10, maakt kans in de categorieën Beste Artiest, Beste Song (Adem je in) en Beste Samenwerking (Onderweg met Bazart). In de categorie Beste Artiest moet S10 het verder opnemen tegen Snelle, Jett Rebel, Maan en Froukje.
Goldband is genomineerd voor Beste Groep, Beste Song (Noodgeval) en Beste Album (Betaalde romantiek). Anderen die met de Haagse band strijden om de award voor Beste Groep zijn De Staat, Chef'Special, Son Mieux en Kensington. Voor Beste Song zijn ook Rondé (Hard To Say Goodbye), Meau (Dat heb jij gedaan) en Snelle (In mijn bloed) kanshebbers.
De NPO 3FM Awards worden op donderdag 24 maart tijdens een liveshow in 013 Poppodium Tilburg uitgereikt. Dan zijn er ook optredens van onder anderen Kensington, Meau en Kriss Kross Amsterdam. Vanaf maandag kunnen luisteraars van NPO 3FM stemmen op hun favoriete artiest of track.
Meer uit Binnenland
NOARDBURGUM (ANP) - Het slachtoffer van het steekincident in het Friese dorp Noardburgum van afgelopen nacht is een minderjarige jongen. Dat meldt de politie. In totaal zijn acht mensen aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij de zaak.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Geplande hartingrepen kunnen worden uitgesteld doordat er tekort is aan een medisch hulpmiddel dat bij behandelingen wordt gebruikt. Daarvoor waarschuwen de Hartstichting en de Nederlandse Vereniging voor Cardiologie (NVVC) na berichtgeving van Nieuwsuur. De spoedzorg, zoals bij een hartinfarct, die in dertig ziekenhuizen wordt geleverd, kan wel doorgaan.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - De aanvraag van de concertvergunning voor Kanye West in Arnhem "loopt nog". Dat meldde een woordvoerder van de gemeente vrijdag desgevraagd aan het ANP. Het feit dat inmiddels in drie landen de concerten zijn afgelast, heeft volgens de gemeente geen invloed op de aanvraag.
14 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De rechtbank in Den Haag heeft een 27-jarige man veroordeeld tot een celstraf voor betrokkenheid bij de grootschalige rellen op het Malieveld in september vorig jaar. Volgens de rechtbank heeft de man zich schuldig gemaakt aan openlijk geweld op drie verschillende locaties in Den Haag. Ook is hij veroordeeld voor de diefstal van een AED uit een politievoertuig.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Nabestaanden van de 81-jarige man die op 2 januari 2025 is doodgeschoten in Rotterdam-IJsselmonde, vinden de gevangenisstraf voor schutter Sendric S. te laag. "Deze staat niet in verhouding tot het leed en verdriet dat de familie is aangedaan", zegt een woordvoerder namens de familie.
21 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jongeren van 16 tot en met 20 jaar gaan in 2027 een hoger minimumloon verdienen. Minister Hans Vijlbrief (Sociale Zaken) verhoogt de bedragen voor die leeftijdsgroepen vanaf 1 januari. De D66-bewindsman voert hiermee het plan van het vorige kabinet uit.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam heeft vrijdag de 25-jarige Sendric S. veroordeeld tot veertien jaar cel en tbs met dwangverpleging voor drie moorden in de Rotterdamse wijk IJsselmonde.
21 uur geleden