Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

S10 en Goldband vaakst genomineerd voor 3FM Awards

S10 en Goldband vaakst genomineerd voor 3FM Awards

AMSTERDAM (ANP) - S10 en Goldband maken dit jaar de meeste kans op een NPO 3FM Award. De artiesten zijn beiden drie keer genomineerd, maakte NPO 3FM maandag bekend. Ook Antoon, Meau, Snelle en Son Mieux maken met twee nominaties grote kans.

De Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival in mei, S10, maakt kans in de categorieën Beste Artiest, Beste Song (Adem je in) en Beste Samenwerking (Onderweg met Bazart). In de categorie Beste Artiest moet S10 het verder opnemen tegen Snelle, Jett Rebel, Maan en Froukje.

Goldband is genomineerd voor Beste Groep, Beste Song (Noodgeval) en Beste Album (Betaalde romantiek). Anderen die met de Haagse band strijden om de award voor Beste Groep zijn De Staat, Chef'Special, Son Mieux en Kensington. Voor Beste Song zijn ook Rondé (Hard To Say Goodbye), Meau (Dat heb jij gedaan) en Snelle (In mijn bloed) kanshebbers.

De NPO 3FM Awards worden op donderdag 24 maart tijdens een liveshow in 013 Poppodium Tilburg uitgereikt. Dan zijn er ook optredens van onder anderen Kensington, Meau en Kriss Kross Amsterdam. Vanaf maandag kunnen luisteraars van NPO 3FM stemmen op hun favoriete artiest of track.

Meer uit Binnenland

Honderden betogers bij pro-Koerdische demonstratie op de Dam

AMSTERDAM (ANP) - De pro-Koerdische demonstratie voor vrede in de Syrische regio Rojava in Amsterdam is onder veel politiebegeleiding aangekomen op de Dam. De demonstratie begon met tientallen mensen die kaarsen ontstaken voor het Centraal Station. Inmiddels is de groep gegroeid tot honderden betogers en zijn er tientallen politiebusjes en ME'ers aanwezig op de Dam. Dat meldt een verslaggever van het ANP.

4 uur geleden
Kaarsen en stilte bij pro-Koerdische demo Amsterdam Centraal

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n vijftig tot honderd betogers zijn vrijdag rond 18.00 uur voor Amsterdam Centraal samengekomen. Ze roepen op tot vrede voor Rojava, een noordelijke provincie van Syrië waar veel Koerden wonen, aldus een verslaggever van het ANP.

5 uur geleden
Foodwatch neemt juridische stappen tegen Nestlé om babyvoeding

AMSTERDAM (ANP) - Voedselwaakhond Foodwatch zegt juridische stappen te nemen tegen Nestlé rondom mogelijk besmette babyvoeding. Foodwatch vindt dat het voedingsconcern verwijtbaar heeft gehandeld en eist dat alle informatie openbaar wordt gemaakt. Franse autoriteiten hebben een onderzoek ingesteld naar de dood van twee baby's, die babyvoeding van het voedingsconcern hadden gedronken.

5 uur geleden
Veiligheidsrisicogebied in centrum Amsterdam om meerdere demo's

AMSTERDAM (ANP) - In het gebied rond Amsterdam Centraal en de Dam is sinds vrijdagmiddag 16.00 uur een veiligheidsrisicogebied van kracht.

6 uur geleden
Hoger beroep opruiingszaak Gideon van Meijeren duurt twee dagen

DEN HAAG (ANP) - Het gerechtshof in Den Haag trekt volgende week twee dagen uit voor de behandeling van het hoger beroep in de strafzaak tegen Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren van Forum voor Democratie. Het hof kondigt aan dat belangstellenden de zittingen woensdag en donderdag kunnen volgen via een livestream.

7 uur geleden
Bezoekersaantal Nationaal Archief omhoog door oorlogsarchief

DEN HAAG (ANP) - De bezoekersaantallen van het Nationaal Archief in Den Haag zijn vorig jaar flink gestegen ten opzichte van de jaren ervoor. Volgens de organisatie komt dat "door alle aandacht" voor het oorlogsarchief, ofwel het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR). Daarin staan dossiers van zo'n 425.000 mensen die na de oorlog zijn onderzocht wegens mogelijke collaboratie met de nazi's.

8 uur geleden
Van Weel: uitspraak Trump over NAVO-troepen Afghanistan niet waar

DEN HAAG (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump sprak niet de waarheid en was "niet respectvol" toen hij beweerde dat troepen uit andere NAVO-landen in Afghanistan wegbleven van de frontlinie. Dat heeft demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken) gezegd na afloop van de ministerraad.

9 uur geleden