Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ryanair hervat overgrote deel van de vluchten

Ryanair hervat overgrote deel van de vluchten

IERLAND (ANP) - Ryanair hervat deze maand 60 procent van de reguliere vluchten, meldt de luchtvaartmaatschappij.

In juli vervoerde Ryanair 4,4 miljoen reizigers naar bestemmingen door heel Europa, nadat het eind juni zijn diensten weer had opgestart. Deze maand voert de prijsvechter het aantal vluchten op naar meer dan 11.000 vluchten per week op meer dan 1600 bestemmingen. In april tot en met juni hield de luchtvaartmaatschappij alle toestellen aan de grond. Dat kostte de maatschappij 185 miljoen euro.

De Italiaanse luchtvaartautoriteit ENAC dreigde onlangs met een vliegverbod voor de prijsvechter in Italiƫ, omdat Ryanair zich niet aan de coronaregels zou houden. In de vliegtuigen zijn reizigers verplicht een mondkapje te dragen. Ryanair ontkent alle beschuldigingen en zegt wel volledig aan de regels te voldoen. Naar eigen zeggen moedigt de luchtvaartmaatschappij reizigers aan zich aan de coronamaatregelen te houden.

Ryanair-topman Eddie Wilson is blij met het stijgende aantal passagiers. "Sinds de hervatting van ons vliegschema eind juni, blijven de aantallen reizigers stijgen. We zijn dan ook erg blij om te kunnen aankondigen dat onze vliegcapaciteit in augustus toeneemt tot 60 procent", aldus Wilson.

Meer uit Financieel

AEX sluit eerste beursdag 2026 flink hoger, chipbedrijven aan kop

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de beurs in Amsterdam heeft de eerste handelsdag van 2026 met een flinke plus afgesloten. Besi, ASML en ASMI voerden de lijst aan. De chipbedrijven profiteerden op het Damrak van een techrally in Aziƫ.

1 uur geleden
Ook zaterdag honderden annuleringen op Schiphol door winters weer

SCHIPHOL (ANP) - Op Schiphol worden zaterdag naar verwachting nog eens honderden vluchten geannuleerd door het winterse weer. Ook verwacht de luchthaven honderden vertragingen door onder meer sneeuwbuien, het ijsvrij maken van vliegtuigen en de ongunstige windrichting.

1 uur geleden
Veel pensioenen stijgen dit jaar fors door nieuw stelsel

ROTTERDAM (ANP) - Veel gepensioneerden krijgen dit jaar een flink hoger pensioen. Van zo'n 1,4 miljoen mensen die zijn gestopt met werken en al over zijn naar het nieuwe stelsel, gaat de uitkering gemiddeld met 13 procent omhoog. Pensioenconsultant Corine Reedijk van adviesbureau Aon, dat de cijfers deelde, kan zich zo'n hoge gemiddelde stijging op jaarbasis niet herinneren.

2 uur geleden
Aantal schademeldingen bij verzekeraars na jaarwisseling loopt op

DEN HAAG (ANP) - Het aantal meldingen van schade rond de jaarwisseling loopt langzaam op. Bij verzekeraar NN was het aantal tot en met vrijdagochtend verdubbeld ten opzichte van een dag eerder. Het gaat nu om vijftig tot zestig meldingen door particulieren, meldt een woordvoerder van het concern, dat ook de merken ING Verzekeringen, OHRA, ASN Verzekeringen en ABN AMRO Verzekeringen voert.

2 uur geleden
Wall Street begint 2026 gemengd, Tesla stijgt na verkoopcijfers

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse aandelenbeurzen zijn vrijdag gemengd begonnen aan het nieuwe beursjaar 2026. Beleggers in New York keerden terug van een vrije dag op donderdag vanwege de jaarwisseling. Woensdag sloten de beursgraadmeters op Wall Street met verlies, maar over heel 2025 werden flinke plussen op de koersenborden gezet. Tesla stond bij de stijgers, na bekendmaking van cijfers over de verkoop in het vierde kwartaal.

3 uur geleden
Tesla verkocht in 2025 minder auto's en is ingehaald door BYD

AUSTIN (ANP/BLOOMBERG) - Tesla heeft in 2025 minder nieuwe auto's verkocht dan in 2024. Hierdoor is de Chinese concurrent BYD nu de grootste maker van elektrische auto's ter wereld.

3 uur geleden
Beroemde pier van Brighton staat te koop

BRIGHTON (ANP/BELGA) - De beroemde pier van Brighton staat in de etalage. De huidige eigenaar, Brighton Pier Group (BPG), heeft besloten de historische attractie uit 1899 te verkopen.

4 uur geleden