Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ryanair gaat deze zomer minder vliegen op Spanje

Ryanair gaat deze zomer minder vliegen op Spanje

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair gaat komende zomer minder vliegen op Spanje en wijst daarbij op de hoge vervoerstarieven die worden gevraagd op Spaanse vliegvelden. Zo wordt helemaal gestopt met vluchten naar de steden Jerez de la Frontera en Valladolid en wordt het aantal vluchten van en naar Vigo, Santiago de Compostela, Zaragoza, Santander en de luchthaven van Asturias verminderd.

Volgens Ryanair wordt de totale capaciteit naar Spanje daardoor met circa 800.000 stoelen verminderd in vergelijking met vorige zomer. Ryanair is gemeten naar passagiers de grootste luchtvaartmaatschappij van Spanje. Het bedrijf klaagt al enkele jaren over "excessief" hoge tarieven die worden gerekend door de Spaanse nationale luchthavenexploitant Aena.

Ryanair wil nu meer vliegtuigen inzetten op routes naar landen als Italiƫ, Zweden, Kroatiƫ, Hongarije en Marokko omdat die overheden "groei van de luchtvaart aanmoedigen", aldus de budgetvlieger.

Vorig jaar verwerkten de Spaanse luchthavens van Aena meer dan 309 miljoen passagiers, een record. Woensdag werd nog bekend dat Spanje vorig jaar een recordaantal van 94 miljoen buitenlandse toeristen ontving.

Meer uit Financieel

Bol haalt sekspoppen offline na bericht over kinderlijke modellen

DEN HAAG (ANP) - Webwinkel bol heeft zijn gehele categorie sekspoppen voorlopig offline gehaald, naar aanleiding van berichtgeving van RTL. Het nieuwsmedium schreef dat tot dinsdag op kinderen lijkende sekspoppen via die webwinkel werden verkocht.

10 minuten geleden
Oprichter Dell doneert 6 miljard aan jeugdprogramma Trump

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Miljardair Michael Dell en zijn echtgenote Susan Dell hebben aangekondigd 6,25 miljard dollar (5,4 miljard euro) te doneren aan een programma waarmee de regering-Trump kinderen van een beleggingsrekening wil voorzien. Met de gift hoopt de oprichter van computerconcern Dell meer kinderen te laten profiteren van het programma.

46 minuten geleden
Damrak blijft in het rood ondanks herstel op Wall Street

AMSTERDAM (ANP) - De belangrijkste beursgraadmeters in Amsterdam slaagden er dinsdag niet in te profiteren van hogere openingskoersen op Wall Street. Ook het scherpe herstel van de bitcoin en andere cryptomunten bood geen soelaas. Het vooruitzicht dat de Bank of Japan de rente mogelijk later deze maand gaat verhogen, zorgde opnieuw voor terughoudendheid.

1 uur geleden
Hobbypluimveehouders bezorgd over impact vogelgriepmaatregelen

UTRECHT (ANP) - Hobbypluimveefokkers maken zich zorgen over de impact van maatregelen tegen de vogelgriep. Omdat zij vanwege afschermplichten de afgelopen vijf jaar nauwelijks nog iets met hun dieren mochten doen, stoppen steeds meer fokkers ermee. Dit meldt voorzitter Jan Dirk Nijkamp van Kleindier Liefhebbers Nederland (KLN), de landelijke vereniging van houders die kleine dieren als hobby houden.

1 uur geleden
FrieslandCampina wil met overname in VS groeien op eiwitmarkt

AMERSFOORT (ANP) - FrieslandCampina wil met een overname in de Verenigde Staten een sterkere positie innemen op de markt voor hoogwaardige eiwitten. Het Nederlandse zuivelconcern koopt Wisconsin Whey Protein, dat voor de Noord-Amerikaanse markt wei-eiwitten produceert. Die worden steeds populairder als bestanddeel voor sportvoeding of voedingssupplementen.

2 uur geleden
Warner Bros. stijgt op Wall Street na hoger bod van Netflix

NEW YORK (ANP) - Warner Bros. Discovery is dinsdag een van de stijgers op de beurzen in New York. Het bedrijf won 1,2 procent aan beurswaarde na een bericht van zakenkrant The Wall Street Journal. Hierin schreef de krant dat Netflix zijn bod op de entertainment- en streamingactiviteiten, waaronder de studio's en streamingdienst HBO Max van Warner Bros. Discovery, heeft verhoogd. De biedingsstrijd rond het mediaconcern gaat daarmee een nieuwe ronde in.

3 uur geleden
ACM mocht overname van Sandd door PostNL in 2019 weigeren

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) mocht PostNL in 2019 een vergunning weigeren voor het overnemen van postbedrijf Sandd. Het College van Beroep voor het bedrijfsleven (CBb) heeft dit dinsdag in hoger beroep beslist. Het CBb laat hiermee de uitspraak van de rechtbank Rotterdam in stand, waarbij het beroep van PostNL tegen de weigering ongegrond is verklaard.

5 uur geleden