Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruud uitgeschakeld in Acapulco na tennispartij van bijna 3 uur

Ruud uitgeschakeld in Acapulco na tennispartij van bijna 3 uur

ACAPULCO (ANP) - De Noorse tennisser Casper Ruud is in de tweede ronde van het ATP-toernooi in Acapulco uitgeschakeld. De nummer 4 van de wereld verloor met 7-5 2-6 7-6 (5) van de Japanner Taro Daniel. De partij duurde 2 uur en 58 minuten. De 30-jarige Daniel wist voor het eerst een speler uit de mondiale top 10 te verslaan. Hij is de nummer 125 van de wereld en moest eerst kwalificaties spelen in Acapulco.

De 24 jaar oude Ruud beleeft vooralsnog een teleurstellend seizoen. Op de Australian Open werd hij al in de tweede ronde uitgeschakeld en op het voorbereidingstoernooi in Auckland verloor hij zijn eerste wedstrijd.

Ruud was als tweede geplaatst op het hardcourttoernooi in Mexico. De Spanjaard Carlos Alcaraz zou als eerste geplaatst zijn, maar hij meldde zich vlak voor de start van het toernooi af.

De nummers 3 en 4 van de plaatsingslijst, Taylor Fritz en Holger Rune, schaarden zich wel bij de laatste acht. De Amerikaan Fritz versloeg de Canadees Denis Shapovalov met 6-4 6-4, terwijl de Deen Rune Nuno Borges uit Portugal slechts twee games gunde: 6-0 6-2.

Meer uit Sport

Antonelli in GP China op een na jongste winnaar Formule 1-race

SHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn eerste zege in de Formule 1 geboekt. De Italiaan van Mercedes begon van poleposition in de Grote Prijs van China en wist die na 56 ronden op het circuit van Shanghai om te zetten in de winst.

57 minuten geleden
Verstappen valt uit in Grote Prijs van China met motorprobleem

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft het einde van de Grote Prijs van China niet gehaald. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest zijn auto tien ronden voor het einde van de race naar de pitstraat sturen met een haperende motor.

1 uur geleden
FIA bevestigt schrappen Formule 1-races Bahrein en Saudi-Arabië

SHANGHAI (ANP) - De internationale autosportfederatie FIA heeft bevestigd dat de Grote Prijzen van Bahrein en Saudi-Arabië niet doorgaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender. Hoewel beide organisaties het niet specifiek vermelden, is het onwaarschijnlijk dat de twee races later dit jaar worden ingehaald. Het betekent dat er dit jaar niet 24, maar 22 races worden verreden.

1 uur geleden
Tennisser Medvedev brengt Alcaraz eerste nederlaag van 2026 toe

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft een einde gemaakt aan de ongeslagen status van Carlos Alcaraz dit jaar. Na zestien overwinningen op rij volgde in de halve finale van het masterstoernooi in Indian Wells de eerste nederlaag voor de Spaanse nummer 1 van de wereld. Medvedev, die elfde staat op de wereldranglijst, troefde Alcaraz af in twee sets: 6-3 7-6 (3).

2 uur geleden
Nog drie Iraanse voetbalsters zien af van asielaanvraag Australië

CANBERRA (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Nog eens drie van de Iraanse voetbalsters die in Australië asiel hadden aangevraagd, hebben besloten terug naar huis te keren. Dat berichtte de krant The Australian zaterdag.

5 uur geleden
Zeven paralympiërs naar sluitingsceremonie in Cortina

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zeven van de acht Nederlandse atleten op de Paralympische Spelen zijn zondag aanwezig bij de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Dat heeft NOC*NSF bekendgemaakt. De sportkoepel liet eerder weten dat er vanwege de aanwezigheid van Rusland en Belarus geen Nederlandse officials bij de sluitingsceremonie zijn.

12 uur geleden
Jens van 't Wout grijpt zilver op 500 meter op WK shorttrack

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlander moest in de finale alleen olympisch kampioen Steven Dubois voor zich dulden. Furkan Akar uit Turkije greep het brons.

12 uur geleden