Ruud en Thompson slaan favorieten uit tennistoernooi Los Cabos
LOS CABOS (ANP/AFP) - De finale van het tennistoernooi van Los Cabos gaat tussen de Noor Casper Ruud en de Australiër Jordan Thompson. Nadat Ruud de Griekse titelverdediger Stefanos Tsitsipas had uitgeschakeld, was Thompson diep in de Mexicaanse nacht te sterk voor de als eerste geplaatste Duitser Alexander Zverev.
Thompson miste bij 6-5 in de derde set vijf matchpoints, maar rondde de partij na drie uur en veertig minuten in de tiebreak alsnog winnend af: 7-5 4-6 7-6 (2).
De als vierde geplaatste Ruud had maar twee sets nodig tegen de in Los Cabos twee plaatsen hoger gerangschikte Tsitsipas: 6-4 7-6 (4). Ruud werkte in de tweede set vijf setpoints weg.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic kijken met gemengde gevoelens terug op de eerste dag op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre. Ze sloten de eerste dag van de olympische wedstrijd in de tweemansbob af op de dertiende plaats. "Helemaal tevreden zijn we niet", zei Wesselink na afloop. "Bij de eerste run was de start niet goed en het sturen wel en bij de tweede was de start goed en het sturen niet."
39 minuten geledenMILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.
58 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
1 uur geledenLIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
1 uur geleden