Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Russische voetbalbond boos om weghalen finale Champions League

Russische voetbalbond boos om weghalen finale Champions League

MOSKOU (ANP) - De Russische voetbalbond RFU zegt het niet eens te zijn met de beslissing van de UEFA om de Champions League-finale te verplaatsen van Sint-Petersburg naar Parijs. "Wij zijn van mening dat de beslissing door politieke motieven is ingegeven. De RFU heeft altijd vastgehouden aan het principe 'sport staat buiten de politiek' en kan dit besluit dus niet steunen", aldus voorzitter Aleksandr Djoekov op de site van de bond.

De finale zou op 28 mei in Sint-Petersburg zijn, maar vanwege de Russische inval in Oekraïne heeft de Europese voetbalbond besloten de wedstrijd weg te halen uit Rusland.

Ook zegt de RFU het niet goed te vinden dat Russische sportteams nu wedstrijden op neutraal terrein moeten spelen in plaats van in eigen land. "Dit is in strijd met het principe van sport en maakt inbreuk op de belangen van spelers, coaches en fans."

Verschillende grote sporten hebben al wedstrijden geschrapt in of tegen Rusland vanwege de inval die het land eerder deze week deed in buurland Oekraïne.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

57 minuten geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

58 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

7 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

11 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

11 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

14 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

14 uur geleden