Russische tennisser Medvedev naar laatste vier in Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft bij het toernooi in Indian Wells de halve finales bereikt. Tijdens zijn zege op de Duitser Alexander Zverev verzwikte de nummer zes van de wereld zijn enkel, maar hij slaagde er toch in om in de kwartfinales de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina met 6-3 7-5 te verslaan.
"Ik ben blij dat ik niet te veel last had van mijn enkel tijdens de partij. Bij de warming-up deed het nog wel erg veel pijn en kon ik niet goed bewegen. Maar ik ben zolang mogelijk blijven inspelen en toen voelde het steeds beter tijdens de wedstrijd", aldus de Rus na zijn achttiende overwinning op rij.
In de halve finales neemt Medvedev het op tegen de Amerikaan Frances Tiafoe, die de Brit Cameron Norrie met twee keer 6-4 versloeg. Norrie won Indian Wells in 2021.
Bij de vrouwen plaatste Aryna Sabalenka zich voor de halve eindstrijd. De als tweede gerangschikte Belarussische schakelde de Amerikaanse Coco Gauff met 6-4 6-0 uit. Ze speelt nu tegen de Griekse Maria Sakkari, die met 4-6 7-5 6-1 te sterk was voor de Tsjechische Petra Kvitova.
Meer uit Sport
TANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.
24 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.
32 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
19 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
20 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
21 uur geleden