Russische tennisser Medvedev naar laatste vier in Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev heeft bij het toernooi in Indian Wells de halve finales bereikt. Tijdens zijn zege op de Duitser Alexander Zverev verzwikte de nummer zes van de wereld zijn enkel, maar hij slaagde er toch in om in de kwartfinales de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina met 6-3 7-5 te verslaan.
"Ik ben blij dat ik niet te veel last had van mijn enkel tijdens de partij. Bij de warming-up deed het nog wel erg veel pijn en kon ik niet goed bewegen. Maar ik ben zolang mogelijk blijven inspelen en toen voelde het steeds beter tijdens de wedstrijd", aldus de Rus na zijn achttiende overwinning op rij.
In de halve finales neemt Medvedev het op tegen de Amerikaan Frances Tiafoe, die de Brit Cameron Norrie met twee keer 6-4 versloeg. Norrie won Indian Wells in 2021.
Bij de vrouwen plaatste Aryna Sabalenka zich voor de halve eindstrijd. De als tweede gerangschikte Belarussische schakelde de Amerikaanse Coco Gauff met 6-4 6-0 uit. Ze speelt nu tegen de Griekse Maria Sakkari, die met 4-6 7-5 6-1 te sterk was voor de Tsjechische Petra Kvitova.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
3 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
3 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
7 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
9 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden