
Russische schaatsers heersen in Calgary op 500 meter
CALGARY (ANP) - De Russische schaatser Roeslan Moerasjov heeft in Calgary bij de wereldbeker schaatsen de 500 meter op zijn naam geschreven. De regerende wereldkampioen op dit nummer zegevierde in een tijd van 34,04. Zijn landgenoot Pavel Koelizjnikov was een fractie langzamer en finishte in 34,05. Viktor Moesjtakov, de Russische leider in het wereldbekerklassement, pakte brons op 0,02 van Moerasjov (34,06).
De Nederlandse sprinters bleven ver verwijderd van het podium. Nationaal kampioen Dai Dai Ntab moest met een tijd van 34,60 genoegen nemen met de veertiende plaats
Jan Smeekens stelde in de eerste rit eveneens teleur met een tijd van 34,70, goed voor de zeventiende plek. Zijn tegenstander Hein Otterspeer belandde na een rommelige race op de negentiende en voorlaatste plaats (35,51). Kai Verbij kwam bij het uitkomen van de laatste binnenbocht hard ten val en werd gediskwalificeerd.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka is door naar de kwartfinale van de US Open. Osaka versloeg de Amerikaanse Coco Gauff in de achtste finales. Het werd 6-3 6-2.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Iga Swiatek heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Poolse nummer 2 van de wereld versloeg de Russische Ekaterina Alexandrova in de achtste finales. Swiatek was in twee sets te sterk voor Alexandrova: 6-3 6-1.
6 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alex de Minaur heeft zich bij de US Open geplaatst voor de kwartfinales. De als achtste geplaatste Australiër was in drie sets te sterk voor Leandro Riedi uit Zwitserland. Het werd 6-3 6-2 6-1.
6 uur geledenLA MOTTE-SERVOLEX (ANP) - Tiesj Benoot vertrekt aan het einde van het jaar bij de Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike. De 31-jarige Belg gaat de komende drie jaar rijden voor Decathlon CMA CGM, het huidige Decathlon-AG2R. Dat maakte de Franse ploeg bekend.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld versloeg in twee sets Cristina Bucsa uit Spanje: 6-1 6-4.
23 uur geledenNEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft de kwartfinales van de US Open bereikt. De als zevende geplaatste Serviër won in drie sets van de Duitser Jan-Lennard Struff: 6-3 6-3 6-2.
23 uur geledenNEW YORK (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder setverlies de laatste acht van de US Open bereikt. De als tweede geplaatste Spanjaard rekende in drie sets af met de Fransman Arthur Rinderknech: 7-6 (3) 6-3 6-4.
1 dag geleden