Russell ziet nieuwe teamgenoot Hamilton als beste coureur ooit
BRACKLEY (ANP) - Formule 1-coureur George Russell kijkt naar eigen zeggen op tegen Lewis Hamilton. Volgend seizoen zijn de twee Britten teamgenoten bij Mercedes. "Hij is in mijn ogen de beste coureur ooit", zei Russell, die dinsdag werd gepresenteerd als nieuwe Mercedes-coureur voor 2022.
"Ik heb altijd tegen Lewis op gekeken. De kans om samen te werken met iemand die zowel op als naast de baan een rolmodel is, gaat ervoor zorgen dat ik als coureur, als professional en als mens alleen maar beter kan worden", aldus de 23-jarige Brit, die de plek overneemt van Valtteri Bottas.
Volgens teambaas Toto Wolff heeft Mercedes met zevenvoudig wereldkampioen Hamilton en Russell een sterk rijdersduo voor de komende jaren. "Er valt een last van onze schouders nu we onze plannen voor 2022 duidelijk hebben. We focussen ons nu weer op de laatste negen Grands Prix van het jaar en het binnenhalen van de wereldtitels", aldus Wolff.
Meer uit Sport
ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
37 minuten geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
50 minuten geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
21 uur geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
1 dag geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben op het WK voor landenteams in Londen de groepsfase afgesloten met een duidelijke zege op Mexico (3-0). Li Jie, Britt Eerland en Shuohan Men wonnen alle drie hun partijen met 3-0 in games.
1 dag geleden