Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Russell ziet nieuwe teamgenoot Hamilton als beste coureur ooit

Russell ziet nieuwe teamgenoot Hamilton als beste coureur ooit

BRACKLEY (ANP) - Formule 1-coureur George Russell kijkt naar eigen zeggen op tegen Lewis Hamilton. Volgend seizoen zijn de twee Britten teamgenoten bij Mercedes. "Hij is in mijn ogen de beste coureur ooit", zei Russell, die dinsdag werd gepresenteerd als nieuwe Mercedes-coureur voor 2022.

"Ik heb altijd tegen Lewis op gekeken. De kans om samen te werken met iemand die zowel op als naast de baan een rolmodel is, gaat ervoor zorgen dat ik als coureur, als professional en als mens alleen maar beter kan worden", aldus de 23-jarige Brit, die de plek overneemt van Valtteri Bottas.

Volgens teambaas Toto Wolff heeft Mercedes met zevenvoudig wereldkampioen Hamilton en Russell een sterk rijdersduo voor de komende jaren. "Er valt een last van onze schouders nu we onze plannen voor 2022 duidelijk hebben. We focussen ons nu weer op de laatste negen Grands Prix van het jaar en het binnenhalen van de wereldtitels", aldus Wolff.

Meer uit Sport

McLaren-teambaas: we hebben Las Vegas achter ons gelaten

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.

8 uur geleden
Verstappen bekijkt titelstrijd in de Formule 1 'race voor race'

DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."

11 uur geleden
Formule 1-ontwerper Newey wordt teambaas bij Aston Martin

DOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.

11 uur geleden
Handbalster Abbingh stopt na dit seizoen ook bij haar club

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.

11 uur geleden
Italiaanse skiester Brignone is terug op de piste

MILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.

13 uur geleden
Verstappen genomineerd voor 'actie van het jaar' in Formule 1

DOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.

15 uur geleden
Hockeysters zonder aanvoerster Sanders naar Argentiniƫ

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentiniƫ voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.

18 uur geleden