
Russell ziet nieuwe teamgenoot Hamilton als beste coureur ooit
BRACKLEY (ANP) - Formule 1-coureur George Russell kijkt naar eigen zeggen op tegen Lewis Hamilton. Volgend seizoen zijn de twee Britten teamgenoten bij Mercedes. "Hij is in mijn ogen de beste coureur ooit", zei Russell, die dinsdag werd gepresenteerd als nieuwe Mercedes-coureur voor 2022.
"Ik heb altijd tegen Lewis op gekeken. De kans om samen te werken met iemand die zowel op als naast de baan een rolmodel is, gaat ervoor zorgen dat ik als coureur, als professional en als mens alleen maar beter kan worden", aldus de 23-jarige Brit, die de plek overneemt van Valtteri Bottas.
Volgens teambaas Toto Wolff heeft Mercedes met zevenvoudig wereldkampioen Hamilton en Russell een sterk rijdersduo voor de komende jaren. "Er valt een last van onze schouders nu we onze plannen voor 2022 duidelijk hebben. We focussen ons nu weer op de laatste negen Grands Prix van het jaar en het binnenhalen van de wereldtitels", aldus Wolff.
Meer uit Sport
PORTRUSH (ANP/RTR) - Het Brits Open golf verhoogt voor het eerst in dertien jaar het prijzengeld niet, meldt de organisatie. In de prijzenpot van het prestigieuze majortoernooi zit evenals vorig jaar 17 miljoen dollar, omgerekend 14,5 miljoen euro. De winnaar krijgt 3,1 miljoen dollar (2,7 miljoen euro).
34 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jenson Button zou graag zien dat Max Verstappen en George Russell volgend jaar een team vormen bij Mercedes. Dat zei de wereldkampioen van 2009 op de Britse Radio X, waarin hij inging op de geruchten dat Verstappen aan een overstap naar Mercedes werkt.
1 uur geledenPUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Ben Healy kan amper bevatten dat hij na zijn eerdere ritwinst in de zesde etappe van de Tour de France de gele leiderstrui had veroverd na rit 10. "Het is echt ongelooflijk. Hoeveel renners krijgen de kans om geel te dragen? Nu is het allebei gelukt, echt te gek", zei de 24-jarige Ier van EF Education First - EasyPost.
3 uur geledenPUY DE SANCY (ANP) - Wielrenner Simon Yates heeft de tiende etappe van de Tour de France gewonnen. De 32-jarige Brit van Visma - Lease a Bike hield na de eerste echte bergrit over ruim 165 kilometer net de Nederlander Thymen Arensman achter zich op Puy de Sancy. De Ier Ben Healy nam de gele leiderstrui over van Tadej Pogacar.
4 uur geledenENNEZAT (ANP) - De renners in de Tour de France zijn begonnen aan de tiende etappe, de eerste echte bergrit van de 112e editie. Het peloton trekt op de Franse feestdag quatorze juillet het Centraal Massief in en rijdt over ruim 165 kilometer van Ennezat naar Puy de Sancy. Op de route liggen een beklimming van de derde categorie en zeven van de tweede categorie.
9 uur geledenENNEZAT (ANP) - Wielrenner Marijn van den Berg gaat maandag in de Tour de France niet van start voor de tiende etappe. De 25-jarige Nederlander heeft te veel last van de gevolgen van een valpartij in de openingsrit.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Kickboksers Levi Rigters en Jamal Ben Saddik nemen het zaterdag 23 augustus in Ahoy in Rotterdam tegen elkaar op. Dat meldt kickboksorganisatie Glory.
12 uur geleden