Russell ziet na ruzie geen probleem meer met Verstappen
LONDEN (ANP/RTR) - George Russell maakt zich geen zorgen over zijn relatie met Max Verstappen. De twee maakten vorig jaar bij de Grote Prijs van Qatar ruzie. "Ik heb nadien niet meer met hem gesproken, maar het was vorig jaar en ligt achter ons. Ik concentreer me in het nieuwe seizoen volledig op mezelf", zei de Britse Formule 1-coureur van Mercedes voorafgaand aan de gezamenlijke teampresentatie van de Formule 1 in Londen.
Verstappen wond zich in Qatar op over de gridstraf die hij kreeg na de kwalificatierace door een protest van Russell. De coureur van Red Bull moest zijn poleposition inleveren. De viervoudig wereldkampioen vond dat Russell hem de straf had aangesmeerd. "Het was achterbaks. Ik heb heel veel respect voor heel veel coureurs, maar bij hem ben ik dat respect kwijt", zei Verstappen destijds. Russell beet een week later bij de slotrace in Abu Dhabi van zich af en noemde Verstappen een pestkop die niet met tegenslag kan omgaan.
"Het liep vorig jaar uit de hand en ik heb duidelijk gemaakt dat ik zijn rijgedrag niet pik", zei Russell in Londen tegen verslaggevers. "Maar nu is het 2025 en begint er een nieuw seizoen. Ik maak me geen zorgen over zijn rijgedrag en ik ga mijn aanpak niet veranderen. Ik strijd tegen alle coureurs en het doel is om races te winnen."
Verstappen wilde in Londen, waar ook hij met de pers sprak, niet meer over de kwestie praten. "Ik heb er eerlijk gezegd geen behoefte aan om in februari door te gaan met ruziemaken, dus ik heb niets te zeggen over dit onderwerp", aldus de coureur van Red Bull.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP/RTR) - Het is afwachten of Serena Williams samen met haar zus Venus kan tennissen in het dubbelspel op Wimbledon. De 44-jarige Amerikaanse heeft haar rechterknie verrekt bij haar rentree dinsdag in het enkelspel. "Ze doet er alles aan om fit te zijn voor haar dubbelspelwedstrijd later deze week", meldde haar zaakwaarnemer in The Times.
4 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Er is een teken van leven van de vermiste shorttracker Sven Roes. Schaatsbond KNSB laat mede namens de familie en de politie in een verklaring weten dat Roes "een vlucht naar het buitenland heeft genomen".
33 minuten geledenGERNO DI LESMO (ANP) - Yamaha heeft twee grote transfers bekendgemaakt in de MotoGP. Oud-wereldkampioen en huidig WK-leider Jorge Martín en de opkomende ster Ai Ogura komen vanaf 2027 uit voor het Japanse fabrieksteam.
4 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal keert na de uitschakeling tegen Marokko in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal woensdagavond rond 22.50 uur al terug op Schiphol. Dat meldt voetbalbond KNVB. Aanvankelijk zou de selectie van de vertrekkende bondscoach Ronald Koeman donderdag om 01.30 uur landen.
11 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
12 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.
15 uur geleden