Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Russell snelste in tweede vrije training GP Emilia Romagna

Russell snelste in tweede vrije training GP Emilia Romagna

IMOLA (ANP) - De Brit George Russell heeft zaterdag in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Emilia Romagna in de Formule 1 de beste tijd gerealiseerd. In zijn Mercedes kwam Russell tot een rondetijd van 1.19,457. Max Verstappen, vrijdag de snelste in de kwalificatie, had nu de zevende tijd. De Nederlander van Red Bull gaf bijna een seconde toe op Russell. Zijn ploeggenoot Sergio Pérez liet de tweede tijd noteren, de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) de derde.

Verstappen mag zaterdagnamiddag vanaf poleposition starten in de eerste sprintrace van dit seizoen. Die wedstrijd bepaalt de startvolgorde voor de zondag te verrijden grand prix en levert bovendien punten op voor het wereldkampioenschap. De beide Mercedessen, gereden door Russell en Lewis Hamilton, eindigden vrijdag nog buiten de top 10. Voor het eerst in jaren reed er daarom geen Mercedes mee in het laatste deel van de kwalificatie. Ook Hamilton toonde zaterdag herstel met de vierde tijd.

Leclerc is de leider in de WK-stand na drie races. Titelverdediger Verstappen is slechts zesde. Hij won één grand prix, maar viel de andere twee keer uit.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

6 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

7 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

13 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

13 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

16 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden