Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Russell snelste in tweede vrije training GP Emilia Romagna

Russell snelste in tweede vrije training GP Emilia Romagna

IMOLA (ANP) - De Brit George Russell heeft zaterdag in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Emilia Romagna in de Formule 1 de beste tijd gerealiseerd. In zijn Mercedes kwam Russell tot een rondetijd van 1.19,457. Max Verstappen, vrijdag de snelste in de kwalificatie, had nu de zevende tijd. De Nederlander van Red Bull gaf bijna een seconde toe op Russell. Zijn ploeggenoot Sergio Pérez liet de tweede tijd noteren, de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) de derde.

Verstappen mag zaterdagnamiddag vanaf poleposition starten in de eerste sprintrace van dit seizoen. Die wedstrijd bepaalt de startvolgorde voor de zondag te verrijden grand prix en levert bovendien punten op voor het wereldkampioenschap. De beide Mercedessen, gereden door Russell en Lewis Hamilton, eindigden vrijdag nog buiten de top 10. Voor het eerst in jaren reed er daarom geen Mercedes mee in het laatste deel van de kwalificatie. Ook Hamilton toonde zaterdag herstel met de vierde tijd.

Leclerc is de leider in de WK-stand na drie races. Titelverdediger Verstappen is slechts zesde. Hij won één grand prix, maar viel de andere twee keer uit.

Meer uit Sport

Verstappen verrast met tweede plek in F1-kampioenschap

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.

8 uur geleden
Tennisser Alcaraz zonder te spelen naar kwartfinale in Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.

16 uur geleden
Alle 18.000 startbewijzen Marathon Rotterdam vergeven

ROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.

16 uur geleden
Voormalig wereldkampioen Formule 1 Alan Jones overleden

SYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.

22 uur geleden
Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

1 dag geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

1 dag geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

1 dag geleden