Rusland verwacht verdediger Fernandes terug voor duel met Denen
MOSKOU (ANP/DPA) - Het Russisch elftal verwacht dat verdediger Mário Fernandes inzetbaar zal zijn in het derde groepsduel tegen de Denen. Fernandes raakte woensdag geblesseerd toen hij in de gewonnen wedstrijd tegen Finland hard op zijn rug neerkwam en met brancard van het veld moest.
"Tijdens de wedstrijd waren we ongerust, zelfs onze teamarts kon geen duidelijkheid geven", zei verdediger Daniil Fomin. "Nu weten we dat alles goed is en hopen we dat hij al in de volgende wedstrijd kan meespelen."
Ook aanvaller Aleksandr Sobolev was optimistisch over Fernandes. "Alles lijkt goed te zijn bij hem. Het medische team werkt met hem en ik hoop dat hij kan spelen."
Rusland speelt maandag in Kopenhagen tegen Denemarken dat de eerste twee groepswedstrijden heeft verloren.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
16 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
19 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
20 uur geleden