Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rusland verslaat Kirgizië in eerste voetbalduel na invasie

Rusland verslaat Kirgizië in eerste voetbalduel na invasie

BISJKEK (ANP) - Het Russische voetbalelftal heeft voor het eerst sinds de invasie van Oekraïne een interland gespeeld. De ploeg won met 2-1 van Kirgizië in een vriendschappelijke wedstrijd. Het duel vond plaats in hoofdstad Bisjkek van Kirgizië. Volgens persbureau Tass woonden vijfhonderd Russische fans de wedstrijd bij.

Rusland is vanwege de oorlog in Oekraïne verbannen uit het internationale voetbal. Het land werd uitgesloten van de play-offs voor het WK voetbal, doet niet mee in de Nations League en mag ook niet deelnemen aan het volgende EK. Russische clubs zijn geweerd uit de Europese clubcompetities.

Rusland voetbalde voor het laatst internationaal in november 2021, toen het tegen Kroatië speelde in de WK-kwalificatie.

Alexander Sobolev en Daniil Oetkin scoorden voor Rusland, Alimardon Sjoekoerov maakte de goal voor Kirgizië. Kirgizië en Rusland speelden voor het eerst tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

10 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

15 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden