Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rusland telt meer dan 430.000 coronabesmettingen

Rusland telt meer dan 430.000 coronabesmettingen

MOSKOU (ANP/RTR) - Het aantal coronabesmettingen in Rusland is boven de 430.000 gestegen. De gezondheidsautoriteiten meldden woensdag 8536 nieuwe gevallen waarmee het totaal groeide tot 432.277. De stijging was kleiner dan een dag eerder.

Het aantal nieuwe sterfgevallen bedroeg het afgelopen etmaal 178 waarmee het totaal aantal coronadoden op 5215 kwam. Ook die toename was iets kleiner dan dinsdag.

Rusland versoepelt de lockdownmaatregelen en bereidt zich voor om de economie weer op gang te brengen. Het aantal nieuwe coronabesmettingen neemt sinds midden mei gestaag af, toen de overheid nog dagelijkse toenames van ongeveer 11.000 gevallen rapporteerde.

Meer uit Buitenland

Hulporganisaties: toegelaten hulp Gaza ontoereikend

DEN HAAG (ANP) - Hulporganisaties vinden de humanitaire hulp die tot Gaza is toegelaten ontoereikend. Het gaat daarbij niet alleen om de beperkte hoeveelheid, maar ook de samenstelling van de goederen.

8 minuten geleden
Merz: Duitsland zal zich verdedigen tegen bedreiging grondgebied

VILNIUS (ANP/DPA) - Duitsland en zijn bondgenoten zullen zich verdedigen tegen elke bedreiging van hun grondgebied, zei bondskanselier Friedrich Merz bij een bezoek aan Litouwen. Hij omschreef de situatie in de Baltische landen als zeer gespannen. Die landen liggen aan de oostgrens van het NAVO-grondgebied en grenzen deels aan Rusland.

10 minuten geleden
Brits hof geeft alsnog toestemming voor overdracht Chagoseilanden

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse regering mag de Chagoseilanden toch overdragen aan Mauritius, heeft een hof in Londen bepaald. Dat hof hield de ondertekening van een deal eerder donderdag nog tegen om zich over de zaak te kunnen buigen.

32 minuten geleden
Huis VS keurt omvangrijke belastingwet nipt goed

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Het Huis van Afgevaardigden van het Amerikaanse Congres heeft nipt een omvangrijk belastingvoorstel goedgekeurd. De plannen kunnen de staatsschuld de komende tien jaar met biljoenen dollars laten stijgen.

1 uur geleden
Palestijnse minister: 29 ondervoede kinderen en ouderen Gaza dood

RAMALLAH (ANP/RTR) - De gezondheidsminister van de Palestijnse Autoriteit zegt dat de afgelopen dagen 29 kinderen en ouderen in Gaza zijn overleden door oorzaken "gerelateerd aan ondervoeding". Minister Majed Abu Ramadan vreest dat veel meer kinderen zullen sterven als de humanitaire hulp aan de Gazastrook niet wordt opgeschaald.

1 uur geleden
Erdogan: opheffing SDF-militie moet prioriteit zijn voor Syrië

DAMASCUS (ANP/RTR) - De Turkse president Recep Tayyip Erdogan wil dat Syrië zorgt voor de uitvoering van een overeenkomst met de door Koerden geleide Syrische Democratische Strijdkrachten (SDF). Die moeten opgaan in een nieuw landelijk veiligheidsapparaat nu het regime van dictator Bashar al-Assad is verdreven.

2 uur geleden
Frankrijk scherpt beveiliging Joodse locaties aan na schietpartij

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse minister Bruno Retailleau heeft de politie gevraagd om een aanscherping van de beveiliging bij Joodse locaties. Het besluit komt nadat in de Verenigde Staten twee Israëlische ambassademedewerkers zijn doodgeschoten.

2 uur geleden