Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rusland hervat commerciële vluchten naar Nederland vanaf november

Rusland hervat commerciële vluchten naar Nederland vanaf november

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland hervat de commerciële vluchten naar Nederland vanaf 9 november. Buitenlandse vluchten waren een tijd lang volledig verboden vanwege de coronamaatregelen. Nu worden die regels versoepeld en is het mogelijk naar steeds meer landen te vliegen.

Zweden, Noorwegen, Slovenië, Tunesië, Oman, Iran en Thailand zijn ook toegevoegd aan de Russische lijst van veilige landen. Het stoppen van de vluchten was een flinke klap voor de Russische luchtvaartsector, maar die is aan het herstellen nu steeds meer vluchten mogelijk zijn.

Nederland raadt mensen nog steeds af naar Rusland te reizen. Het aantal nieuwe coronabesmettingen en sterfgevallen door het coronavirus stijgt met recordsnelheid in het land. Donderdag kwamen er ruim 31.000 nieuwe infecties bij en 986 doden. Het Kremlin overweegt om weer strenge coronamaatregelen in te stellen. De vaccinatiegraad is volgens de regering "onacceptabel laag".

Meer uit Buitenland

Turkije en Iran sluiten grens voor dagjesmensen

ANKARA (ANP/AFP) - Turkije en Iran hebben in onderling overleg de grensovergangen gesloten voor dagjesmensen. Dat meldt de Turkse minister van Handel Ömer Bolat op X. Wie nog dezelfde dag de grens weer wil oversteken, kan dat tot nader order niet meer.

4 minuten geleden
Von der Leyen spreekt steun uit voor Cyprus na aanval

BRUSSEL (ANP) - Na de droneaanval op een Britse luchtmachtbasis op Cyprus heeft Europese Commissievoorzitter Ursula von der Leyen gebeld met de Cypriotische president Nikos Christodoulides, schrijft ze op X.

38 minuten geleden
Legerleider Israël: strijd tegen Hezbollah kan dagen duren

TEL AVIV (ANP/AFP) - De gevechten tussen Israël en de Libanese militante groepering Hezbollah kunnen nog "vele dagen" duren, zei de Israëlische legerleider Eyal Zamir maandag.

52 minuten geleden
Tientallen doden bij Israëlische aanval op Libanon

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Bij de Israëlische luchtaanvallen op Libanon zijn maandag al zeker 31 doden en 149 gewonden gevallen, hebben de autoriteiten van het aangevallen land bekendgemaakt. Het Israëlische leger voert aanvallen uit in heel Zuid-Libanon en de zuidelijke voorsteden van Beiroet na beschietingen door militie Hezbollah.

1 uur geleden
Iran zet vergeldingsaanvallen voort op Golfregio en Israël

DUBAI (ANP/AFP/RTR) - Voor de derde dag op rij heeft Iran maandag aanvallen uitgevoerd op de Golfregio en Israël als vergelding voor het Amerikaans-Israëlische offensief.

1 uur geleden
Iran wijst onderhandelingen met VS van de hand

TEHERAN (ANP) - Iran zal niet onderhandelen met de Verenigde Staten. Dat zei de Iraanse hoogste veiligheidsfunctionaris Ali Larijani maandag op X.

2 uur geleden
Milei wil alliantie met VS verankeren als nationaal beleid

BUENOS AIRES (ANP/AFP) - De Argentijnse president Javier Milei wil de "strategische alliantie" met de Verenigde Staten onder bondgenoot Donald Trump in "nationaal beleid" verankeren. Dat zei hij zondag in zijn jaarlijkse rede voor het parlement.

2 uur geleden