Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rus Medvedev ook dit jaar naar tennistoernooi Rosmalen

Rus Medvedev ook dit jaar naar tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Ook Daniil Medvedev komt dit jaar weer naar het tennistoernooi van Rosmalen. Daarmee is een herhaling van de finale van afgelopen jaar mogelijk, na de eerder al bevestigde deelname van titelverdediger Tim van Rijthoven. Bovendien gaat de Russische nummer 8 van de wereld volgens de organisatie van het Libéma Open voor een "bijzondere dubbelslag", omdat het alleen Richard Krajicek in 1997 lukte om in hetzelfde jaar zowel het toernooi van Rotterdam als Rosmalen te winnen.

"Het is een mooie start van het grasseizoen en het is een fijn toernooi om te spelen", zegt Medvedev over het toernooi op het gras van Autotron bij Den Bosch, dat dit jaar van 10 tot en met 18 juni is. De 27-jarige Rus won afgelopen zondag het ABN AMRO Open in Ahoy door Jannik Sinner te verslaan in de finale. Dat was voor de voormalig nummer 1 van de wereld, in 2021 de winnaar van de US Open, zijn zestiende ATP-titel.

Vorig jaar klopte Van Rijthoven in de finale zeer verrassend Medvedev, destijds de mondiale nummer 2. Na twee sets was het klaar (6-4 6-1).

Meer uit Sport

Schulting houdt geloof dat ze zich kan kwalificeren voor Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."

35 minuten geleden
Wennemars start op OKT op drie afstanden ondanks liesblessure

HEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.

1 uur geleden
Canadese wereldkampioen snowboarden mist Spelen door knieoperatie

OTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.

2 uur geleden
Verstappen rijdt vanaf komend seizoen met nummer 3 in Formule 1

MONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.

3 uur geleden
Schaatsster Wüst geëerd met Carrièreprijs op Sportgala

ARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.

16 uur geleden
Kogelstootster Schilder gekozen tot Sportvrouw van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Atlete Jessica Schilder is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal gekozen tot Sportvrouw van het Jaar. De 26-jarige Volendamse veroverde op de WK atletiek in Tokio als eerste Nederlandse de wereldtitel bij het kogelstoten.

16 uur geleden
Baanwielrenner Lavreysen opnieuw Sportman van het Jaar

ARNHEM (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal voor de tweede keer op rij gekozen tot Sportman van het Jaar. De 28-jarige Brabander veroverde dit jaar voor de zevende keer op rij de wereldtitel op de sprint en werd de eerste baanwielrenner met vier gouden medailles op één WK.

17 uur geleden