Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rus Medvedev ook dit jaar naar tennistoernooi Rosmalen

Rus Medvedev ook dit jaar naar tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Ook Daniil Medvedev komt dit jaar weer naar het tennistoernooi van Rosmalen. Daarmee is een herhaling van de finale van afgelopen jaar mogelijk, na de eerder al bevestigde deelname van titelverdediger Tim van Rijthoven. Bovendien gaat de Russische nummer 8 van de wereld volgens de organisatie van het Libéma Open voor een "bijzondere dubbelslag", omdat het alleen Richard Krajicek in 1997 lukte om in hetzelfde jaar zowel het toernooi van Rotterdam als Rosmalen te winnen.

"Het is een mooie start van het grasseizoen en het is een fijn toernooi om te spelen", zegt Medvedev over het toernooi op het gras van Autotron bij Den Bosch, dat dit jaar van 10 tot en met 18 juni is. De 27-jarige Rus won afgelopen zondag het ABN AMRO Open in Ahoy door Jannik Sinner te verslaan in de finale. Dat was voor de voormalig nummer 1 van de wereld, in 2021 de winnaar van de US Open, zijn zestiende ATP-titel.

Vorig jaar klopte Van Rijthoven in de finale zeer verrassend Medvedev, destijds de mondiale nummer 2. Na twee sets was het klaar (6-4 6-1).

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

7 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

7 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

10 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

10 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

10 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

16 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden