Rummenigge: voetbalseizoen desnoods in september uitspelen
MÜNCHEN (ANP) - Het huidige voetbalseizoen in de Bundesliga moet hoe dan ook worden uitgespeeld, desnoods in september. Dat zegt Karl-Heinz Rummenigge, topman van de Duitse kampioen Bayern München. "De competitie nu afbreken is geen optie." Evenals elders in Europa ligt de sport in het land al wekenlang stil als gevolg van de coronacrisis.
Hij noemt het afmaken van het seizoen in sportief en economisch opzicht van groot belang. "We hebben de inkomsten heel hard nodig. En we willen natuurlijk ook dat de prijzen op een eerlijke manier worden verdeeld. Als het om niet anders kan, dan beginnen we desnoods pas in de wintermaanden aan het volgende seizoen."
Bayern maakt dit seizoen nog kans op drie prijzen, de landstitel, de nationale beker en de Champions League.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
19 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
1 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
1 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
3 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.
3 uur geleden