Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rummenigge koestert herinnering aan Rossi, ondanks WK-finale 1982

Rummenigge koestert herinnering aan Rossi, ondanks WK-finale 1982

MÜNCHEN (ANP) - Karl-Heinz Rummenigge bewaart warme herinneringen aan de overleden Paolo Rossi, hoewel de huidige voorzitter van Bayern München door toedoen van de Italiaanse spits ook een van de grootste teleurstellingen uit zijn carrière moest slikken. "Ik ben geschokt door de dood van Paolo. Hij was mijn vriend en een geweldige doelpuntenmaker", zegt Rummenigge.

De 65-jarige Rummenigge was aanvoerder van het elftal van West-Duitsland dat in 1982 in de WK-finale met 3-1 verloor van Italië. Rossi opende in Madrid de score. "We hebben in de Serie A vaak tegen elkaar gespeeld", aldus de oud-spits van Internazionale. "Maar zonder twijfel was ons belangrijkste duel de WK-finale van 1982."

In de nacht van woensdag op donderdag werd bekend dat Rossi op 64-jarige leeftijd is overleden. "Hij was een man met veel humor en levensvreugde. Een heel sympathiek mens, met wie je altijd lol kon hebben. En hij was natuurlijk een grote voetballer. Bayern München en ik zullen Paolo Rossi nooit vergeten", aldus Rummenigge.

Meer uit Voetbal

Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

34 minuten geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

46 minuten geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

15 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

17 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

18 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

20 uur geleden