Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rummenigge: Bayern en Liverpool akkoord over Thiago

Rummenigge: Bayern en Liverpool akkoord over Thiago

MÜNCHEN (ANP) - Karl-Heinz Rummenigge, de voorzitter van Bayern München, heeft bevestigd dat zijn club een akkoord heeft bereikt met Liverpool over de transfer van Thiago Alcantara. Het was al bekend dat de toekomst van de Spaanse middenvelder niet in München zou liggen.

"Ik kan bevestigen dat FC Bayern het eindelijk eens is met Liverpool", zei Rummenigge tegen het Duitse dagblad Bild. "Het was Thiago's grote wens om voor het einde van zijn carrière nog een nieuwe uitdaging aan te gaan." Thiago kwam in 2013 over van FC Barcelona, waar hij de jeugdopleiding doorliep.

"Een fantastische speler en wij zijn bereid aan bijna al zijn eisen te voldoen", meldde Rummenigge begin juli al. "Maar het ziet er naar uit dat hij andere plannen heeft."

Emotioneel

Volgens diverse media liep de overgang van Thiago vertraging op door de onzekerheid over de toekomst van Liverpool-middenvelder Georginio Wijnaldum.

Naar verluidt betaalt Bayern zo'n 22 miljoen euro voor Thiago. Trainer Hansi Flick heeft al afscheid van Thiago genomen. "Thiago is een uitzonderlijke speler die hier zeven enorm succesvolle jaren heeft doorgebracht", aldus Flick. "Hij is een geweldig persoon en een uitstekende professional. Het was erg emotioneel vandaag toen hij afscheid nam van ons allemaal."

Meer uit Voetbal

Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

3 uur geleden
Kane leidt Bayern naar eerste Duitse bekerwinst sinds 2020

BERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.

3 uur geleden
Oranje-international De Vrij geblesseerd naar de kant bij Inter

BOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.

3 uur geleden
Iran verplaatst basiskamp tijdens WK van VS naar Mexico

ANTALYA (ANP) - Het Iraanse voetbalelftal heeft zijn basiskamp tijdens het komende WK niet in de Verenigde Staten, maar in Mexico. Voor die verplaatsing heeft de nationale voetbalbond naar eigen zeggen toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA. De officiële reden is dat het Mexicaanse Tijuana dichter bij Los Angeles ligt, waar Iran het opneemt tegen Nieuw-Zeeland en België. De verplaatsing maakt de visumaanvragen ook makkelijker.

3 uur geleden
Voetbalster Brugts wint tweede Champions League met FC Barcelona

OSLO (ANP) - Oranje-international Esmee Brugts heeft voor de tweede keer de Champions League gewonnen met de voetbalsters van FC Barcelona. De Catalaanse grootmacht was in de finale in Oslo met 4-0 te sterk voor de Franse topclub OL Lyonnes, waar Damaris Egurrola op de bank bleef. De Poolse Ewa Pajor, topscorer van het toernooi, maakte de eerste twee treffers. Salma Paralluelo scoorde in de slotfase nog twee keer.

6 uur geleden
Hull City promoveert naar Premier League na zege op Middlesbrough

LONDEN (ANP) - Hull City heeft op Wembley de finale van de play-offs om promotie naar de Premier League gewonnen van Middlesbrough: 1-0. Dat levert de nummer 6 van de Championship enkele honderden miljoenen euro's op aan televisiegelden en andere commerciële inkomsten die horen bij het uitkomen op het hoogste Engelse niveau.

6 uur geleden
Willem II promoveert na zege via strafschoppen op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Willem II is na een jaar terug in de Eredivisie. De ploeg van trainer John Stegeman won de finale van de play-offs om promotie/degradatie na strafschoppen van FC Volendam. De stand na verlenging was 2-1 voor de Tilburgers. FC Volendam, dat woensdag het eerste duel in Tilburg met 2-1 had gewonnen, degradeert daardoor na een jaar weer van het hoogste niveau.

6 uur geleden