Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rummenigge: Bayern en Liverpool akkoord over Thiago

Rummenigge: Bayern en Liverpool akkoord over Thiago

MÜNCHEN (ANP) - Karl-Heinz Rummenigge, de voorzitter van Bayern München, heeft bevestigd dat zijn club een akkoord heeft bereikt met Liverpool over de transfer van Thiago Alcantara. Het was al bekend dat de toekomst van de Spaanse middenvelder niet in München zou liggen.

"Ik kan bevestigen dat FC Bayern het eindelijk eens is met Liverpool", zei Rummenigge tegen het Duitse dagblad Bild. "Het was Thiago's grote wens om voor het einde van zijn carrière nog een nieuwe uitdaging aan te gaan." Thiago kwam in 2013 over van FC Barcelona, waar hij de jeugdopleiding doorliep.

"Een fantastische speler en wij zijn bereid aan bijna al zijn eisen te voldoen", meldde Rummenigge begin juli al. "Maar het ziet er naar uit dat hij andere plannen heeft."

Emotioneel

Volgens diverse media liep de overgang van Thiago vertraging op door de onzekerheid over de toekomst van Liverpool-middenvelder Georginio Wijnaldum.

Naar verluidt betaalt Bayern zo'n 22 miljoen euro voor Thiago. Trainer Hansi Flick heeft al afscheid van Thiago genomen. "Thiago is een uitzonderlijke speler die hier zeven enorm succesvolle jaren heeft doorgebracht", aldus Flick. "Hij is een geweldig persoon en een uitstekende professional. Het was erg emotioneel vandaag toen hij afscheid nam van ons allemaal."

Meer uit Voetbal

Feyenoord betreurt ongeregeldheden met fans in Stuttgart

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.

1 uur geleden
Bondscoach Koeman haalt Feyenoorder Valente bij Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

1 uur geleden
16 Feyenoord-supporters aangehouden in Stuttgart na vernielingen

STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.

7 uur geleden
AZ buigt in Conference League voor Crystal Palace: 1-3

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.

14 uur geleden
VfB Stuttgart neemt in slotfase afstand van Feyenoord

STUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).

14 uur geleden
Voormalig Ajax-trainer Farioli: blij om coach van Porto te zijn

UTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.

15 uur geleden
FC Utrecht pakt tegen FC Porto met 10 man eerste punt in Europa

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.

16 uur geleden