Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruime zege koploper Internazionale in derby tegen AC Milan

Ruime zege koploper Internazionale in derby tegen AC Milan

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft stadgenoot AC Milan op overtuigende wijze de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De koploper van de Serie A was met 5-1 te sterk in het Stadio Giuseppe Meazza.

Met de overwinning komt Inter na vier wedstrijden op 12 punten, 2 punten meer dan Juventus. AC Milan volgt met 9 punten op de derde plaats.

Inter had slechts 5 minuten nodig om de score te openen. Na goed doorzetten van Marcus Thuram eindigde de bal via Federico Dimarco voor de voeten van Henrikh Mkhitaryan, die van dichtbij raak schoot, 1-0. Thuram verdubbelde in de 38e minuut de voorsprong met een fraai schot in de verre kruising.

Aansluiting

Rafael Leão zorgde na een klein uur voor de aansluiting namens Milan, maar Mkhitaryan tekende in de 69e minuut na een mooie aanval voor de 3-1. 10 minuten later schoot Hakan Çalhanoglu vanaf de stip de 4-1 binnen, waarna Davide Frattesi in de blessuretijd de eindstand op het bord zette, 5-1.

Denzel Dumfries was de enige Oranje-international bij Internazionale met een basisplaats. Stefan de Vrij viel in, Davy Klaassen bleef op de bank. Bij AC Milan werd basisspeler Tijjani Reijnders in de 77e minuut gewisseld.

Meer uit Voetbal

AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

5 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

6 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

8 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

9 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

9 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

11 uur geleden
Sparta Rotterdam en PEC Zwolle weten weer niet te winnen: 1-1

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.

13 uur geleden