Ruime zege koploper Internazionale in derby tegen AC Milan
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft stadgenoot AC Milan op overtuigende wijze de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De koploper van de Serie A was met 5-1 te sterk in het Stadio Giuseppe Meazza.
Met de overwinning komt Inter na vier wedstrijden op 12 punten, 2 punten meer dan Juventus. AC Milan volgt met 9 punten op de derde plaats.
Inter had slechts 5 minuten nodig om de score te openen. Na goed doorzetten van Marcus Thuram eindigde de bal via Federico Dimarco voor de voeten van Henrikh Mkhitaryan, die van dichtbij raak schoot, 1-0. Thuram verdubbelde in de 38e minuut de voorsprong met een fraai schot in de verre kruising.
Aansluiting
Rafael Leão zorgde na een klein uur voor de aansluiting namens Milan, maar Mkhitaryan tekende in de 69e minuut na een mooie aanval voor de 3-1. 10 minuten later schoot Hakan Çalhanoglu vanaf de stip de 4-1 binnen, waarna Davide Frattesi in de blessuretijd de eindstand op het bord zette, 5-1.
Denzel Dumfries was de enige Oranje-international bij Internazionale met een basisplaats. Stefan de Vrij viel in, Davy Klaassen bleef op de bank. Bij AC Milan werd basisspeler Tijjani Reijnders in de 77e minuut gewisseld.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
11 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
46 minuten geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft Ronald Koeman geëerd met een tegel op de Walk of Fame van de Eindhovense club. De huidige bondscoach van het Nederlands elftal onthulde de tegel zaterdag voor het thuisduel van PSV met AZ.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fred Grim noemde de nederlaag van Ajax bij FC Groningen "hard en pijnlijk". Dat zei de coach van Ajax na afloop van de 3-1 in de Euroborg tegen ESPN. "Dit komt wel aan", verzuchtte de oud-doelman na de vierde competitienederlaag van Ajax. "We kijken allemaal in de spiegel. Dat doen we allemaal. De staf ook", aldus Grim op de vraag hoe hij zijn eigen rol ziet.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft zaterdag voor de vierde keer dit seizoen een wedstrijd verloren in de Eredivisie. Het elftal van coach Fred Grim ging in de Euroborg met 3-1 ten onder tegen FC Groningen. Daarmee kwam er voor de Groningers een einde aan een reeks van zes competitienederlagen op rij.
4 uur geleden