Ruime zege Internazionale bij Napoli, blessure De Vrij
NAPELS (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De koploper versloeg in het Stadio Diego Armando Maradona regerend landskampioen Napoli met 3-0.
Internazionale komt met de overwinning op 35 punten. Juventus, dat vrijdag met 2-1 won bij Monza, heeft 2 punten minder. Napoli staat op de vijfde plaats met 24 punten.
Bij Internazionale begonnen Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries in de basis en zat Davy Klaassen op de bank. De inbreng van De Vrij was van korte duur, omdat hij al in de 18e minuut naar de kant moest met een ogenschijnlijke spierblessure.
Na een afgekeurde treffer van Marcus Thuram opende Internazionale alsnog de score in de 44e minuut via Hakan Çalhanoglu. De Turkse middenvelder scoorde met een hard schot van afstand, 0-1. Op aangeven van Lautaro Martínez maakte Nicolò Barella na een uur op fraaie wijze de tweede treffer van Inter. Dumfries werd in de 77e minuut gewisseld en zijn vervanger, Juan Cuadrado, stelde Thuram in staat om de 3-0 te maken.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
5 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
8 uur geleden