Ruime zege Internazionale bij Napoli, blessure De Vrij
NAPELS (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De koploper versloeg in het Stadio Diego Armando Maradona regerend landskampioen Napoli met 3-0.
Internazionale komt met de overwinning op 35 punten. Juventus, dat vrijdag met 2-1 won bij Monza, heeft 2 punten minder. Napoli staat op de vijfde plaats met 24 punten.
Bij Internazionale begonnen Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries in de basis en zat Davy Klaassen op de bank. De inbreng van De Vrij was van korte duur, omdat hij al in de 18e minuut naar de kant moest met een ogenschijnlijke spierblessure.
Na een afgekeurde treffer van Marcus Thuram opende Internazionale alsnog de score in de 44e minuut via Hakan Çalhanoglu. De Turkse middenvelder scoorde met een hard schot van afstand, 0-1. Op aangeven van Lautaro Martínez maakte Nicolò Barella na een uur op fraaie wijze de tweede treffer van Inter. Dumfries werd in de 77e minuut gewisseld en zijn vervanger, Juan Cuadrado, stelde Thuram in staat om de 3-0 te maken.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
7 uur geleden