Ruime zege Internazionale bij Napoli, blessure De Vrij
NAPELS (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De koploper versloeg in het Stadio Diego Armando Maradona regerend landskampioen Napoli met 3-0.
Internazionale komt met de overwinning op 35 punten. Juventus, dat vrijdag met 2-1 won bij Monza, heeft 2 punten minder. Napoli staat op de vijfde plaats met 24 punten.
Bij Internazionale begonnen Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries in de basis en zat Davy Klaassen op de bank. De inbreng van De Vrij was van korte duur, omdat hij al in de 18e minuut naar de kant moest met een ogenschijnlijke spierblessure.
Na een afgekeurde treffer van Marcus Thuram opende Internazionale alsnog de score in de 44e minuut via Hakan Çalhanoglu. De Turkse middenvelder scoorde met een hard schot van afstand, 0-1. Op aangeven van Lautaro Martínez maakte Nicolò Barella na een uur op fraaie wijze de tweede treffer van Inter. Dumfries werd in de 77e minuut gewisseld en zijn vervanger, Juan Cuadrado, stelde Thuram in staat om de 3-0 te maken.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
19 uur geleden