Ruim zeventig wapens in beslag genomen uit huis Alain Delon
PARIJS (ANP) - De politie heeft bij een huiszoeking in de woning van Alain Delon tientallen wapens in beslag genomen. In het appartement van de filmster in de Franse plaats Douchy-Montcorbon werden 72 vuurwapens en 3000 patronen aangetroffen. De Franse filmster heeft "geen enkele toestemming om een vuurwapen te bezitten", liet de politie weten aan persbureau Belga.
De huiszoeking vond afgelopen donderdag plaats na een melding van een bewindvoerder van Delon. Die had tijdens een bezoek gezien dat de acteur een wapen had en dat gemeld bij de rechtbank. Tijdens de huiszoeking ontdekte de politie ook een schietbaan op het terrein. Er wordt onderzoek gedaan.
De 88-jarige Delon, die ernstig ziek is, staat sinds vorige maand onder curatele. De rechter nam die beslissing na hoog opgelopen familieruzies.
Meer uit Buitenland
DERBY (ANP/AFP) - Meerdere mensen zijn zaterdagavond zwaargewond geraakt toen een auto inreed op voetgangers in de Britse stad Derby. De politie heeft een man gearresteerd.
6 minuten geledenMOSKOU (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De Russische haven van Oost-Loega heeft opnieuw schade opgelopen door een Oekraïense droneaanval. Dat meldt de gouverneur van Leningrad, die stelt dat tientallen onbemande toestellen zijn neergehaald boven het gebied.
50 minuten geledenDAMASCUS (ANP/AFP) - Syrië zegt een aanval te hebben afgeslagen die vanuit Irak is uitgevoerd op een Amerikaanse basis. Onderminister van Defensie Sipan Hamo meldde dat vier drones waren gelanceerd vanuit het buurland.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Tijdens de 'No Kings'-protesten in de Verenigde Staten zijn minstens acht miljoen mensen de straat op gegaan, meldt de organisatie. De demonstranten protesteerden zaterdag tegen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn leiderschap.
6 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR/DPA) - Het Iraanse regime laat nog eens twintig Pakistaanse schepen de Straat van Hormuz passeren. Dat heeft de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken Ishaq Dar gemeld in een bericht op X. Het zou volgens de minister gaan om twee schepen per dag.
11 uur geledenSANAA (ANP/AFP/RTR) - De Jemenitische Houthi's zeggen een tweede aanval met raketten en drones op Israël te hebben uitgevoerd.
11 uur geledenHAVANA (ANP/AFP) - De twee zeilboten met hulpgoederen voor Cuba die eerder vermist raakten, hebben de Cubaanse hoofdstad Havana bereikt.
12 uur geleden