
Ruim twee weken hinder in treindienst Den Haag - Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Reizigers die met de trein willen tussen Den Haag en Rotterdam moeten ruim twee weken rekening houden met hinder in de treindienst, omdat ProRail van 12 tot en met 27 maart aan het spoor tussen Delft Campus en Rotterdam Centraal werkt. Tussen die twee stations rijden gedurende de werkzaamheden helemaal geen treinen, NS zet bussen in.
Op 15 maart gaan er helemaal geen treinen van en naar Rotterdam Centraal. De dag erna is Rotterdam Centraal weer bereikbaar per trein, maar rijden er tot 18.00 uur veel minder treinen.
Mensen die van Den Haag naar Rotterdam willen, of andersom, kunnen omreizen via Gouda. Overigens rijden er op 29 en 30 maart geen treinen tussen Rotterdam Centraal en Gouda. Dan kunnen reizigers juist weer omreizen via Den Haag Centraal.
Tijdens de werkzaamheden kunnen mensen ook kiezen voor metrolijn E. Bij eerdere hinder op het spoor kozen veel reizigers voor deze optie, waardoor het heel druk werd in de metro. De RET laat daarom in de spits vaker een metro rijden, maar alsnog blijft het advies om lijn E in de spits te mijden.
Noot voor de redactie, niet voor publicatie:
Ga voor een interactieve graphic naar https://platform.localfocus.nl/t/?fb44dda. De graphic is opgemaakt in uw huisstijl en in formats voor print en online. De graphic wordt aangeboden aan klanten van de graphicsdienst van het ANP en LocalFocus.
Meer uit Binnenland
DE N HAAG (ANP) - Nederland moet kinderen met ernstige verwondingen die uit Gaza zijn geëvacueerd zorg bieden. Egypte kan de zorgdruk niet aan en dus zou het kabinet zorgverleners die kant op moeten sturen. Ook zou het kabinet open moeten staan om kinderen in Nederland te behandelen. Dat stelt Save the Children, die Den Haag vraagt om in actie te komen.
32 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Onder grote belangstelling is donderdagmiddag iets na 13.30 uur het kort geding begonnen over het voortbestaan van voetbalclub Vitesse. De KNVB heeft de proflicentie van de Arnhemse club ingetrokken. Vitesse vecht in een kort geding de gevolgde procedure aan. De uitspraak volgt vrijdagmiddag.
55 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De politie heeft woensdagavond een man aangehouden voor openlijke geweldpleging rond de wedstrijd tussen Feyenoord en de Turkse club Fenerbahçe in De Kuip, zegt een woordvoerster na berichtgeving van het AD en omroep Rijnmond. Een groepje mensen gooide een paal op andere mensen. Twee mensen raakten daarbij lichtgewond. De politie hield nog elf anderen aan.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie is sinds donderdag 12.00 uur weer via e-mail te bereiken. Grote bestanden kunnen niet gemaild worden, meldt het OM donderdag. In een bericht op de website vraagt het OM "externe partijen om terughoudendheid in het aantal e-mails dat ze naar het OM versturen".
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Een man uit Uithoorn is veroordeeld tot 240 uur taakstraf omdat hij met zijn bedrijf illegaal plasticafval exporteerde naar landen in Azië en Afrika, vaak met slechte afvalverwerking. Zijn vrouw kreeg een taakstraf van 60 uur voor witwassen, meldde milieuopsporingsdienst ILT-IOD donderdag.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De bel die Maarten van Rossem 12,5 jaar heeft gebruikt in kijkcijferhit De Slimste Mens heeft een plek gekregen in de collectie van het Instituut Beeld & Geluid in Hilversum.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Veiligheidsregio's moeten zich beter voorbereiden op een grote en langdurige stroomuitval. Dat zegt de Inspectie Justitie en Veiligheid.
4 uur geleden