Ruim anderhalve week minder treinen tussen Amsterdam en Utrecht
AMSTERDAM (ANP) - Vanaf woensdag rijden er tussen Amsterdam Centraal en Utrecht Centraal minder intercity's door werkzaamheden op Amsterdam Centraal. Aan de oostzijde van Amsterdam CS wordt tot 26 februari aan de sporen 2 tot en met 8 gewerkt. Reizigers moeten gedurende deze periode rekening houden met drukkere treinen, extra overstappen en een langere reistijd.
Op 14 en 15 februari zorgen de werkzaamheden ook voor kortere treinen tussen Amsterdam Centraal, Haarlem en Den Haag Centraal. In het weekend van 17 en 18 februari rijden er stopbussen tussen Utrecht Centraal en Amsterdam Bijlmer Arena, omdat op dat traject ook werkzaamheden zijn.
De Negenmaandenbeurs en de Huishoudbeurs, die beide komende week plaatsvinden in de RAI, blijven volgens NS ondanks de werkzaamheden bereikbaar via station Amsterdam RAI.
Meer uit Binnenland
HILVERSUM (ANP) - AVROTROS heeft de serie Hila voorbij de Taliban van presentatrice Hila Noorzai offline gehaald. Aanleiding is de arrestatie van een vrouw die in de reeks te zien is, bevestigt een woordvoerder van de omroep zondag na berichtgeving door verschillende media.
2 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het weer op Blue Monday verloopt dit jaar een stuk minder deprimerend dan de naam doet vermoeden, aldus de verwachting van Weeronline. In de ochtend kan regionaal nog nevel of mist voorkomen, maar daarna verloopt de dag in bijna het hele land zonnig, meldt de weerdienst.
6 uur geledenDE BILT (ANP) - In het midden van het land waarschuwt het KNMI in de nacht van zaterdag op zondag voor plaatselijke dichte mist. Voor de provincies Gelderland, Flevoland en Noord-Holland heeft het weerinstituut code geel afgegeven.
10 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Het dodelijke ongeval waarbij zaterdagochtend in Paramaribo vier buspassagiers omkwamen, is veroorzaakt door een Nederlander, meldt de Surinaamse politie. De 36-jarige verdachte had geen geldig rijbewijs. Hij is aangehouden en zit in een politiecel.
13 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De Popprijs 2025 gaat naar Suzan & Freek. Het tweetal kreeg de prestigieuze juryprijs zaterdagavond uitgereikt op het festival Eurosonic Noorderslag (ESNS) in Groningen.
15 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Het Tata Steel schaaktoernooi in Wijk aan Zee kon zaterdag niet op tijd van start gaan door een protestactie van Extinction Rebellion (XR). Dat zei een woordvoerder van het schaaktoernooi, dat volgens de planning om 14.00 uur had moeten beginnen.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - Sommige Utrechtse ondernemers moeten er rekening mee houden dat ze op korte termijn geen toegang krijgen tot hun beschadigde pand. Dat zegt Jeroen Roose-van Leijden van Centrummanagement Utrecht (CMU). Het gaat om een aantal mensen die een onderneming hebben in het deel van de historische binnenstad waar een grote explosie afgelopen donderdag voor flinke ravage zorgde.
1 dag geleden