Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 67 miljoen televisiekijkers voor debat Harris en Trump

Ruim 67 miljoen televisiekijkers voor debat Harris en Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het debat dinsdagavond tussen de Amerikaanse presidentskandidaten Kamala Harris en Donald Trump trok 67,1 miljoen Amerikaanse televisiekijkers, fors meer dan de 51,3 miljoen kijkers van het debat tussen Trump en Joe Biden. Dat zegt marktonderzoeksbureau Nielsen.

Het werkelijke aantal Amerikanen dat naar de confrontatie tussen Trump en Harris keek is hoger, omdat mensen die het debat online volgden niet in de cijfers zijn meegenomen.

Veel streamingdiensten, waaronder gratis opties van de grote televisienetwerken, hadden dinsdagavond ook een groot aantal kijkers. De streamingdienst van NBC News trok zijn grootste publiek ooit, 89 procent meer dan het vorige record op de laatste avond van de Democratische partijconventie in augustus. ABC, dat net debat organiseerde, meldde dat 7,4 miljoen mensen het debat online hadden gevolgd, wat het totale streamingpubliek op 26,4 miljoen brengt.

De meeste waarnemers hebben Harris aangewezen als winnaar van het debat en vinden dat Trump overkwam als defensief, onvoorbereid en geobsedeerd door het verleden en persoonlijke grieven. Trump heeft dan weer laten weten dat hij niet geneigd is om een tweede debat te houden, naar eigen zeggen omdat hij ruimschoots gewonnen heeft.

Meer uit Buitenland

Waarnemer: vrachtschip op Rode Zee voortdurend aangevallen

LONDEN (ANP/AFP/RTR/BLOOMBERG) - Een beschadigd vrachtschip in de Rode Zee wordt nog voortdurend aangevallen en heeft alle voortstuwing verloren. Dat meldt het maritieme monitoringscentrum UKMTO, dat stelt dat het schip wordt omringd door kleine bootjes.

4 minuten geleden
Onderhandelingen tussen Israël en Hamas gaan door

DOHA (ANP/AFP/RTR) - Israël en Hamas gaan in Qatar door met indirecte onderhandelingen over een bestand in de Gazastrook. Het overleg in Doha heeft nog niet tot een doorbraak geleid, aldus een Palestijnse functionaris.

16 minuten geleden
Brand bij Spaanse Tarragona breidt zich verder uit

TARRAGONA (ANP) - De bosbrand bij het Spaanse Tarragona, in de regio Catalonië, heeft zich verder uitgebreid. Een gebied van 2300 hectare is inmiddels getroffen, berichten El País en andere Spaanse media.

1 uur geleden
Franse snelweg richting Spanje weer open na bosbranden

NARBONNE (ANP) - De Franse snelweg A9 richting de Spaanse grens is dinsdagochtend in beide richtingen weer open na de afsluiting van maandagavond vanwege een grote bosbrand bij Narbonne. Er staat nog wel een forse file, die volgens de ANWB goed is voor een half uur tot een uur vertraging. De weg was dicht tussen Narbonne en Perpignan.

1 uur geleden
VK wil af van geheimhoudingsovereenkomsten na seksueel wangedrag

LONDEN (ANP) - Het Verenigd Koninkrijk beperkt het gebruik van geheimhoudingsovereenkomsten door werkgevers. Medewerkers moeten de mogelijkheid krijgen om zich uit te spreken over seksueel wangedrag of discriminatie, schrijft de BBC.

2 uur geleden
Onderzoek: meerderheid Duitsers wil 'Nederlands' vuurwerkverbod

BERLIJN (ANP/DPA) - Een meerderheid van de Duitsers (59 procent) wil in eigen land een vuurwerkverbod zoals in Nederland. Opiniepeiler Forsa onderzocht in opdracht van tijdschrift Stern hoe er in Duitsland gedacht wordt over een vuurwerkverbod. Vrouwen (67 procent) zijn vaker voor een vuurwerkverbod dan mannen (51 procent), komt naar voren uit de enquête die door duizend mensen is ingevuld.

5 uur geleden
Trump: VS zullen meer wapens naar Oekraïne sturen

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten gaan meer wapens aan Oekraïne leveren, zei president Donald Trump maandagavond in het Witte Huis. "We zullen meer wapens moeten sturen, voornamelijk defensieve wapens", zei Trump tegen journalisten. Volgens hem wordt Oekraïne momenteel "heel hard getroffen".

5 uur geleden