Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ruim 600.000 euro gedoneerd voor slachtoffers aanslag Maagdenburg

Ruim 600.000 euro gedoneerd voor slachtoffers aanslag Maagdenburg

MAAGDENBURG (ANP/DPA) - Zo'n 5600 donateurs hebben gezamenlijk ruim 600.000 euro gestort voor de slachtoffers en nabestaanden van de aanslag op de kerstmarkt in Maagdenburg, heeft de Duitse stad zaterdagavond bekendgemaakt.

Burgemeester Simone Borris toont zich verheugd over de giften. "De bereidheid onder de bevolking om te doneren is indrukwekkend en een verder teken van de grote cohesie, brede steun en het gemeenschapsgevoel die we momenteel op veel plaatsen in Maagdenburg voelen", aldus Borris.

Een automobilist reed vorige week vrijdag met hoge snelheid in op bezoekers van de kerstmarkt. Er vielen vijf doden en 235 gewonden. Een 50-jarige man, een arts uit Saudi-Arabië, is aangehouden.

Meer uit Buitenland

Video's van verklaringen van Clintons over Epstein gepubliceerd

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Een onderzoekscommissie van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft videobeelden van de getuigenverklaringen van voormalig president Bill Clinton en zijn vrouw Hillary gepubliceerd. De verklaringen werden vorige week achter gesloten deuren afgelegd voor de commissie.

2 minuten geleden
Trump voor het eerst als president naar Correspondents' Dinner

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - Voor het eerst zal Donald Trump als president het jaarlijkse Correspondents' Dinner voor Witte Huis-verslaggevers bijwonen. Daarmee beëindigt hij zijn jarenlange boycot van het evenement.

4 minuten geleden
Israël voert opnieuw aanvallen uit op Beiroet

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Israël heeft in de nacht van maandag op dinsdag opnieuw aanvallen uitgevoerd op de Libanese hoofdstad Beiroet. Volgens het Israëlische leger waren commandocentra en wapenopslagfaciliteiten van Hezbollah in Beiroet het doelwit.

1 uur geleden
Rubio: hoop dat Iraniërs de regering kunnen omverwerpen

WASHINGTON (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse buitenlandminister Marco Rubio zegt te hopen dat het Iraanse volk de regering omver kan werpen. Hij zei ook dat Iran onder de huidige machthebbers een enorm risico vormt.

4 uur geleden
Iraanse Revolutionaire Garde dreigt met geweld Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP/RTR) - Een commandant van de Iraanse Revolutionaire Garde heeft herhaald dat de Straat van Hormuz gesloten is. Schepen die toch proberen te passeren, zullen volgens hem in brand worden gestoken, aldus Iraanse media.

5 uur geleden
Revolutionaire Garde dreigt: vijanden zelfs thuis niet veilig

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse Revolutionaire Garde heeft gezworen wraak te nemen voor de aanval waarbij ayatollah Ali Khamenei werd gedood. "De vijand moet weten dat hun gelukkige dagen voorbij zijn", zei een bevelhebber van de Garde op staatstelevisie. "Ze zullen nergens ter wereld meer veilig zijn, zelfs niet in hun eigen huizen."

6 uur geleden
President Iran: zwijgen niet na aanvallen op school en ziekenhuis

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse president Masoud Pezeshkian verklaart dat zijn land "niet zal zwijgen of voor misdaden zal zwichten", na wat volgens hem Amerikaanse en Israëlische aanvallen waren op een school en ziekenhuis in Iran. Hij roept de internationale gemeenschap op het geweld te veroordelen.

7 uur geleden